Ak si chcete kúpiť nový smartfón s operačným systémom iOS, máte hneď niekoľko možností, ktoré sa pohybujú v rôznych cenových kategóriách. Pokiaľ však patríte medzi stredne náročných spotrebiteľov, existuje jeden model, na ktorom krásne ušetríte. Klasický iPhone 12 má ešte aj dnes veľmi slušný hardvér, moderný dizajn a predáva sa za prekvapivo nízku cenu. Na Slovensku je stále populárny.

Tento model sa spolieha na 6,1″ OLED Retina displej s rozlíšením 1170 x 2532 pixelov, podporou Face ID (3D skenovanie tváre) a tiež ochranou Ceramic Shield. Zariadenie má tiež veľmi tenké rámiky, ktoré sú zapustené v elegantnom hliníkovom tele. Hoci už nejde o novinku, po dizajnovej stránke vyzerá iPhone 12 stále super. Jeho konštrukcia je odolná voči vode v rámci normy IP68. Pokiaľ sa navyše pozrieme do vnútra, nájdeme v ňom 5 nm čip A14 Bionic s dostatočným výkonom na spúšťanie náročných aplikácií a tiež ďalšie činnosti, ktorým ho budete denno-denne vystavovať. iPhone 12 už podporuje aj 5G sieť.

No a koľko iPhone 12 vlastne stojí? To je tá najlepšia časť. V čase uvedenia na trh sa tento model predával za 899 € v základnom prevedení, avšak ako išiel čas, jeho cena klesla. Po kliknutí na tento odkaz ho dokonca môžete získať už za 484,9 € s DPH u predajcu s výbornými recenziami. Za svoje peniaze získate smartfón, ktorý vám bude verne slúžiť ešte niekoľko rokov.

iPhone 12
Zdroj: Unsplash / Frederik Lipfert / Thai Nguyen (úprava redakcie)

iPhone 12 známy aj pre svoj skvelý fotoaparát. Vzadu nájdete klasický a ultra-širokouhlý objektív s rozlíšením 12 Mpx. Zariadenie má tiež optickú stabilizáciu obrazu a video zvládne natáčať pri 4K a 60 FPS, alebo 1080p a 240 FPS – ide o spomalené zábery. Taktiež sú tu rôzne režimy, ako portrétny alebo nočný, vďaka čomu budete fotenie so svojim iPhonom 12 milovať.

Toto zariadenie má tiež 2815 mAh akumulátor, ktorý bez problémov vydrží jeden celý aktívny deň na jedno nabitie, prípadne dva dni pri striedmejšom používaní. Nabíjanie môže byť buď klasické rýchle cez kábel, ale aj cez MagSafe, alebo potom o čosi pomalšie prostredníctvom bezdrôtových Qi podložiek. iPhone 12 je tiež veľmi ľahký, pretože váži iba 164 gramov ponúkne vám aktualizácie softvéru ešte na niekoľko dlhých rokov. Aj preto sa dnes po kliknutí na tento odkaz za 484,9 € s DPH tento model tak moc oplatí. Veríme, že drvivá väčšina ľudí, ktorá si ho kúpi bude s jeho funkciami maximálne spokojná.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro a Pro Max dostane zaujímavú novinku. Preberie ju od hodiniek Apple Watch

A ak by ste si iPhone 12 skutočne vybrali, na Loopi.sk nájdete kvalitné kryty za perfektnú cenu. K dispozícii je napríklad ekologicky kryt, ktorý sa predáva len za 12,99 €, ale aj veľmi kvalitný transparentný kryt za 14,99 €, alebo MagSafe transparentný kryt za 19,99 €. Vrchol ponuky predstavujú špičkové silikónové kryty s podporou MagSafe a mäkčenou vnútornou výstelkou za 24,99 €. Platiť sa dá samozrejme aj cez Apple Pay a dokonca pri voľbe tejto metódy dostanete drobnú zľavu, ako bonus. Tak na čo ešte čakáte?

Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -