Spoločnosť Apple to ani v roku 2023 absolútne nezvládla. Firma predstavila najlepší iPhone 15 Pro Max, ktorý už dokonca začala predávať od drahšieho 256 GB prevedenia za vyššiu cenu, no ani napriek tomu sa nevyhla extrémnym problémom s jeho dodávkami. Dobrou správou, ale je, že situácia sa pomaly zlepšuje.

Nový iPhone 15 Pro Max je pre ľudí taký lákavý, že sú naň ochotní čakať doslova celé mesiace. Ináč to nebolo ani v našom prípade. Ešte 22. septembra 2023 sme si u jedného zo slovenských autorizovaných predajcov zadali oficiálnu predobjednávku v čase ich spustenia, pričom v košíku skončil modrý iPhone 15 Pro (512 GB) a titánový iPhone 15 Pro Max (512 GB). Zatiaľ čo prvé zariadenie prišlo cca po 3 týždňoch, na to druhé sme čakali až do 15. novembra. Mesiac predtým sme pritom dostali informáciu, že sme štvrtí v poradí.

Na smartfón sme teda čakali skoro dva mesiace, čo je skutočne extrémna doba. Dobrou správou ale je, že vás sa to úplne týkať nemusí, nakoľko iPhone 15 Pro Max sa dá sporadicky nájsť u viacerých slovenských predajcov. Stačí si vybrať úložisko pod týmto odstavcom:

Ešte predtým, ako si na tieto smartfóny zadáte objednávku, odporúčame vám do e-shopov zavolať alebo napísať e-mail, či sú skladové zásoby aktuálne. Taktiež treba zdôrazniť, že azda najlepšie sú na tom podľa aktuálnych údajov modely s 512 GB pamäťou, na druhom mieste sa nachádzajú základné 256 GB verzie a úplne najhoršie dostupné sú vrcholové 1 TB pamäte.

Taktiež myslite na to, že záujem je stále enormný a tak sa môže stať, že svoj iPhone 15 Pro Max nezískate vo svojom vysnívanom farebnom prevedení. Na druhej strane ale treba dodať, že titánové farby, v ktorých sa tento model predáva sú vo všetkých prípadoch relatívne neutrálne a tak to nemusí byť až taký problém. Držíme vám teda palce, aby sa vám podarilo čo najskôr uchmatnúť presne taký model, o ktorý máte záujem.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Nové úniky naznačujú, že iPhone sa opäť zväčší. Takúto obrazovku dostane iPhone 16 Pro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -