Aj keď je fialové prevedenie iPhonu 12 a iPhonu 12 mini určené skôr pre dámske publikum, musíme uznať, že týmto zariadeniam naozaj svedčí. Apple ho predstavilo predovšetkým preto, aby podporilo predaj dostupnejších modelov.

No a aj keď zrejme neplánuje variant „Purple“ pre vrcholové verzie iPhone 12 Pro, respektíve iPhone 12 Pro Max, alebo ich nástupcov, vďaka šikovným grafikom z Apple HUB a Safwanovi AhmedMiovi si môžete pozrieť, ako by to asi vyzeralo.

Ide len o jednoduché rendery, čo znamená, že ich treba brať s určitou rezervou. A aj keď sme presvedčení, že iPhonu s označením „Pro“ pasujú skôr vážnejšie, respektíve serióznejšie farby, ak by sa dizajnéri pohrali s takouto fialovou a dopriali jej trochu tmavší odtieň, možno by to nebolo na škodu.

Pozrite si obrázky v galérii a napíšte nám do komentára, ako sa takýto dizajn iPhonu 12 Pro a iPhonu 12 Pro Max pozdáva vám. Budeme radi za všetky vaše postrehy a názory.

Na záver už iba doplníme, že u autorizovaného predajcu m:zone môžete získať základný iPhone 12 a iPhone 12 mini – pokojne aj vo fialovej, s príjemným cenovým zvýhodnením.

Prečítajte si tiež  WhatsApp chystá revolučnú novinku, ktorú ocenia všetci Slováci. Toto tu malo byť už dávno
Môže ťa zaujímať
- Reklama -