Začiatkom týždňa Apple oznámilo, že rozširuje partnerstvo s Hermes v oblasti príslušenstva AirTag. V rámci prvej tohtoročnej Keynote sme videli tri kožené Hermes prívesky, dostupné za mimoriadne vysokú cenu na Apple Online Store. V tej chvíli sme však ešte netušili, že čerešničkou na torte bude absolútne unikátny produkt.

Hovoríme o špeciálnej cestovnej značke, v ktorej je už napevno umiestnený lokalizátor AirTag. Toto „kombo“ si budete môcť zakúpiť od 29. apríla (deň pred spustením predaja klasických AirTagov) a zaplatíte zaň až 699,00 $. Len tak pre predstavu, ide o úplne rovnakú sumu, na ktorej v USA štartuje iPhone 12 mini so 64 GB kapacitou.

Inde než na stránkach Hermes tento AirTag nezakúpite

Ešte zaujímavejšie a povedzme si na rovinu, že aj pomerne netradičné je, že túto cestovnú značku nenájdete na oficiálnych internetových stránkach Apple. Všetko sa to teda týka len spoločnosti Hermes.

Iróniou je aj prítomnosť jednoduchého biele okna, ktoré je určené pre ručné zapísanie mena, adresy, telefónneho čísla alebo e-mailu majiteľa cestovnej značky. Podobné dáta by mal v elektronickej podobe poskytovať aj AirTag. Ak však niekto nebude mať skúsenosť s lokalizátorom, možno mu klasický zápis poskytne viac informácií…

Aj kožený obal pre iPhone 12 a iPhone 12 Pro

Na záver už iba dodáme, že Hermes predstavilo aj nový MagSafe kryt pre iPhone 12 a iPhone 12 Pro. Príslušenstvo je vyrobené zo svetlohnedej kože Fauve a zákazník zaň zaplatí 570,00 $. Predobjednávky sa spustia 27. apríla.

Napíšte nám do komentára, či sa vám odhliadnuc na cenu tieto výrobky páčia alebo nie. Sme zvedaví na vaše reakcie…

Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.