Technologická spoločnosť z Cupertina predáva množstvo kontroverzných produktov. Za 849 € si môžete kúpiť napríklad kolieska na Mac Pro alebo za 999 € stojan pre monitor Pro Display XDR. To čo vám však teraz ukážeme zaskočí aj najsilnejšie povahy.

Ako iste viete, lokalizátor AirTag, ktorý sme si podrobnejšie popísali v tomto článku potrebuje pre svoje použitie aj jednoduchý prívesok. Pomocou neho zariadenie pripnete napríklad na kľúče, batožinu alebo cennosti. Apple tieto prívesky predáva tiež a ich cena sa pohybuje od 35,00 € do 45,00 €. V ponuke je však aj niečo, na čom firma spolupracovala s prestížnymi dizajnérmi z Hermes.

Z ceny Hermes príveskov pre AirTag vám padne sánka

Unikátne prívesky vo viacerých farbách a štýloch vyzerajú veľmi luxusne. Majú krásne tvary a výrazné kontrastné prešívanie. Všimne si ich skrátka každý. Špeciálna pozornosť im ale nebude venovaná kvôli dizajnu, ale kvôli cene.

Najlacnejší z nich totiž v nemeckom Apple Online Store začína na sume 299,00 € (čítate správne). Ani zďaleka to ale nie je všetko a pokiaľ sa vám zapáči skôr verzia z kovovým kolieskom, pripravte si 349,00 €.

Vrcholový Hermes model má potom potom klasické pripínacie putko, za ktoré zaplatíte 449,00 €. Do pozornosti tiež dávame, že iPhone SE 2. generácie so 64 GB kapacitou začína na sume 479,00 € a samotný AirTag na sume 35 €.

Všetky cenovky si môžete pozrieť nižšie na priložených snímkach obrazovky. V galérii sme tiež pripravili podrobné fotografie jednotlivých produktov, rozdelené od najlacnejšieho po najdrahší (každý kus po troch fotkách).

Napíšte nám do komentára, či vám to príde ako úlet, alebo to vzhľadom na luxusnú značku rešpektujete. Za nás je takáto cenovka úplne uletená, ale pokiaľ si nájde svojich zákazníkov, tak prečo nie…

Prečítajte si tiež  Čo je nové v iOS 10.2.1?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJsvetapple
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.