Pokiaľ máte radi moderné technológie a chcete si vybudovať svoju vlastnú inteligentnú domácnosť, zaujať vás môže stropné svetlo Yeelight 550S. Toto zariadenie ponúka rôzne farby, inteligentné funkcie a taktiež ho môžete spárovať s Apple HomeKit, alebo Google Asistentom. Vďaka tomu ho budete ľahko ovládať aj cez smartfón. No a cena? Tá je teraz veľmi výhodná, pretože svietidlo zamierilo do zľavy.

Samotné zariadenie ponúka možnosť zapojenia do klasickej elektrickej siete, pričom jeho životnosť je až 25 000 hodín (takmer 3 roky nepretržitého svietenia). Samozrejmosťou je moderný a elegantný dizajn doprevádzaný kovovou konštrukciou s tenkým profilom, či možnosť menenia farieb (je ich až 16 miliónov), alebo teploty svetla podľa toho, akú máte práve náladu.

Bežná cena takéhoto svietidla začína na hranici 150 a viac eur, avšak po kliknutí na tento odkaz ho môžete získať už od 115,9 €, čo je absolútne vynikajúca ponuka. Je to jeden z tých prvkov inteligentnej domácnosti, s ktorým zapôsobíte na každú návštevu.

svetlo
Zdroj: Yeelight

Veľkou výhodou tohto svietidla je aj to, že obsahuje stupeň krytia IP20, vďaka čomu sa doň nedostane prach ani hmyz. Myslite však na to, že je vhodné skôr na interiérové (než na exteriérové) použitie. Zdroj svetla vytvárajú vstavané LED diódy, ktoré nahrádzajú klasické žiarovky. S ich pravideľnou výmenou si teda starosti nerobte.

Ku svietidlu je k dispozícii aj mobilná aplikácia, ktorú si budete môcť stiahnuť do svojho zariadenia s operačným systémom iOS alebo Android. Nájdete v nej napríklad najrôznejšie svetelné scény, ktoré sa hodia ku rôznym príležitostiam.

Ak vás teda toto svetlo oslovilo, po kliknutí na tento odkaz ho zoženiete za najlepšiu cenu na trhu. Myslíte však na to, že akcia môže byť časovo limitovaná. Ak máte o produkt záujem, mali by ste sa poponáhľať.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Prečítajte si tiež  Najlepší iPad, aký si dnes môžete kúpiť klesol na absolútne cenové dno!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -