/* Header banner */

Apple by malo už o niekoľko týždňov uviesť novú aktualizáciu pre systém iOS, s poradovým číslom 16.2. V tretej beta verzii systému, ktorá bola dnes ráno poskytnutá vývojárom, spoločnosť Apple pridala novú voľbu do funkcie Always-On Display, ktorá je k dispozícii pre modely iPhone 14 Pro. Vypnutie vždy-zapnutého displeja môže prispieť k mierne dlhšej výdrži batérie.

Prečítajte si tiež  Marcové predstavovanie produktov v podaní Apple sa presúva na apríl

V systéme iOS 16.2 by mali byť k dispozícii dve predvoľby na vypnutie tapety alebo oznámení, ak je funkcia Always-On Display zapnutá. K možnostiam je možné pristúpiť priamo z aplikácie Nastavenia v položke Displej, ktorá sa rozšíri o novú možnosť.

Vypnutím tapety sa odstráni pozadie uzamknutej plochy a vypnutím oznámení sa zabráni zobrazovaniu notifikácií. Na obrazovke tak ostane viditeľný iba čas a widgety, ktoré máte zvolené. Aktualizovaná možnosť umožňuje oveľa jednoduchšie rozhranie displeja pre tých, ktorí chcú minimalistickejší vzhľad.

Apple iphone always on ios 16 iphone 14 2022
zdroj: Apple / edit svetapple.sk

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Reklama

/* Interscroller mobile ad 300x600 */
Môže ťa zaujímať
- Reklama -

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here