Spoločnosť Apple už dlhodobo testuje úplne novú aktualizáciu svojho mobilného operačného systému iOS 8.1.3, ktorá by mala vyjsť už čoskoro! Dokonca možno skôr ako sme očakávali, server MacRummors totiž zaznamenal omnoho vyššie počty návštev ako tomu býva obvykle a to sa deje predovšetkým tesne predtým, ako sa na povrch dostane nová aktualizácia!

iOS 8.1.3

Apple už pravdepodobne finišuje s prípravami novej aktualizácie operačného systému iOS s označením 8.1.3, ktorá by mohla podľa všetkých správ vyjsť už počas tohto týždňa. Zatiaľ síce nemáme takmer žiadne informácie, týkajúce sa práve tejto aktualizácie a nevieme čo vlastne ponúkne, no vieme, že určite vylepší niekoľko bugov a chýb, ktoré sa objavovali, v poslednej verzii systému. Okrem toho však pôjde už o záverečný update pred iOS 8.2 a tak by mohol vylepšiť optimalizáciu a pripraviť naše zariadenie práve na skoré vydanie veľkej aktualizácie.

- Reklama -

Apple však netestuje len iOS 8.1.3 ale podľa našich správ aj iOS 8.3 (možno iPad Pro). Objavujú sa tu dokonca aj prvé informácie ohľadom iOS 9, no to je ešte pomerne ďaleko. Samozrejme, akonáhle novinka vyjde alebo sa objavia nové skutočnosti, budeme vás v predstihu informovať!

iOS 8.1.3 návštevnosť- svetapple.sk
iOS 8.1.3 návštevnosť- svetapple.sk
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.