Ak si chcete kúpiť vynikajúci tablet od Apple, ktorý má stále extrémne výkonný procesor M1, tenučké hliníkové šasi či kvalitný displej s vysokým rozlíšením, máme pre vás jeden tip. iPad Air M1 sa dá teraz kúpiť za veľmi výhodnú cenu, vďaka čomu na jeho nákupe slušne ušetríte. Je to produkt, ktorý vám vydrží slúžiť ešte niekoľko rokov.

iPad Air M1 dostal do vienka 10,9″ edge-to-edge displej s rozlíšením 2 360 x 1 640 pixelov, na ktorom si užijete sledovanie videí, prezeranie stránok alebo hranie hier. O výkon sa stará procesor M1 s 8-jadrovým CPU aj GPU a 8 GB RAM, vďaka čomu si na tomto tablete užijete veľa zábavy. Jeho výkon zvládne aj náročné úlohy a najnovšie aktualizácie iPadOS bude dostávať ešte dlhé roky.

Pokiaľ sa pozrieme na cenu, tá štartovala v čase uvedenia na trh na hranici 769 €. Dobrou správou ale je, že dnes je iPad Air M1 výrazne lacnejší a po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 629 €, vďaka čomu ušetríte krásnych 140 €. A to vôbec nie je málo peňazí.

Tento iPad je „Air“ telom i dušou

iPad Air 5
Zdroj: YouTube / Karl Conrad (snímka obrazovky)

Tento špičkový tablet nedostal pomenovanie Air náhodou. Hrúbka jeho tela je len 6,1 mm a celková váha 461 gramov. Zariadenie má tiež USB-C konektor a výdrž batérie až na úrovni 10 hodín. Navyše podporuje Apple Pencil či klávesnicu s trackpadom. Vďaka domu z neho môžete spraviť hybridný notebook. Nechýbajú ani kvalitné reproduktory či odomykanie cez skener odtlačkov prstov Touch ID.

iPad Air M1 je teda vynikajúci tablet, ktorý je ako stvorený pre stredne náročného zákazníka. A keďže ho dnes viete kúpiť po kliknutí na tento odkaz už za 629 €, z nášho pohľadu tu nie je nad čím rozmýšľať. Jediné, čo by vám mohlo teoreticky prekážať je fakt, že Apple už čoskoro predstaví novšiu generáciu, ktorá môže mať o trochu výkonnejší procesor M2 a niekoľko drobných vylepšení.

Objektívne ale predpokladáme, že jej cena bude štartovať na úrovni 769 – 849 € a pre väčšinu spotrebiteľov bude dodatočný výkon úplne zbytočný, nakoľko čip M1 je v tomto smere skutočne nadčasový. Rozhodnutie, ale nechávame na vás.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  iPhone 12 nebude mať v balení slúchadlá. Apple chce zvýšiť predaje AirPods.
Môže ťa zaujímať
- Reklama -