Spoločnosť Apple nám pred pár dňami predstavila úplne nové iPady Air a tiež iPady Pro, ktoré sú oba určené pre náročnejšiu klientelu. Nájdeme v nich počítačové procesory M2 a M4 a špičkové technológie, ktoré sú schopní oceniť profesionálne zameraní spotrebitelia. Čo však ľudia, ktorí majú nižšie nároky a tablet chcú používať na úplne bežné úlohy?

Apple pre nich doposiaľ ponúkal iPad 9. generácie s ešte starým dizajnom, ktorý počítal s hrubými rámikmi vo vrchnej a spodnej časti a tiež klasickým tlačidlom s Touch ID. Nebudeme si však klamať, že toto zariadenie už v roku 2024 nepôsobí príliš atraktívne, čo však zachraňuje prítomnosť jeho nástupcu v ponuke, ktorý sa predával súbežne s ním.

Problémom novšieho iPadu 10. generácie však bolo, že sa v čase uvedenia na trh sa predával za pomerne extrémnych 579 €, čo zaň ľudia neboli moc ochotní platiť. Apple preto na poslednom evente avizoval zmenu a toto zariadenie výrazne zlacnil. Po novom sa oficiálne predáva o 150 € lacnejšie za 429 € a po kliknutí na tento odkaz ho dokonca viete získať za 407 €. Vďaka tomu ušetríte ešte o čosi viac.

iPad 10
Zdroj: YouTube / Justin Tse (snímka obrazovky + úprava redakcie)

iPad 10. generácie má moderný edge-to-edge dizajn, procesor A14 Bionic so slušným výkonom, veľký 10,9″ Retina displeja, kvalitné reproduktory, USB-C konektor a veľa ďalších benefitov, ktoré sú ako stvorené pre ľudí, ktorí hľadajú normálny tablet na sledovanie videí / filmov, hranie hier, čítanie webových stránok a podobne.

Pokiaľ sa vám teda iPad 10 páči, môžeme vám ho len a len odporučiť. Spolu s moderným operačným systémom iPadOS, podporou Apple Pencil či Magic Keyboard môže byť ideálnym spoločníkom na doma, ale aj na cestách. A keďže ho viete po kliknutí na tento odkaz kúpiť len za 407 €, jednoznačne sa to oplatí.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Tento trik s budíkom na iPhone vám zjednoduší život
Môže ťa zaujímať
- Reklama -