Pokiaľ uvažujete nad kúpou tabletu a ste fanúšikmi spoločnosti Apple, iPad je pre vás tá najlepšia možná voľba. Dnes vám ukážeme model, ktorý má moderný dizajn, kvalitný displej, dostatočne výkonný procesor a zároveň ho po zľave kúpite za mimoriadne výhodnú cenu. iPad 10. generácie sa konečne oplatí.

Tento tablet má k dispozícii veľký 10,9″ Retina displej s edge-to-edge koncepciou, ktorý ponúka vysoké rozlíšenie 2360 x 1640 pixelov a jas na úrovni 500 nitov. Nechýba tu ani funkcia True Tone, ktorá obraz prispôsobuje okolitému svetlu, aby vás neboleli oči. Vďaka tomu môže mať displej iPadu pri izbovom svetle podobnú farbu, ako papier. Pod kapotou sa nachádza stále dostatočne výkonný 5 nm čip A14 Bionic, ktorý dokáže poraziť väčšinu konkurentov. Vďaka tomuto procesoru na iPade spustíte aj náročnejšie aplikácie alebo hry. S tabletom sa vám bude pracovať veľmi rýchlo vďaka jeho okamžitým reakciám.

No a koľko zariadenie vlastne stojí? Keď Apple predstavil iPad 10. generácie, úprimne sme boli trochu sklamaní. Pomerne rozumne vyskladaný hardvér zariadenia sa totiž predával za prehnaných 579 € s DPH, kvôli čomu jeho nákup akosi nedával zmysel. Dnes je, ale situácia iná a iPad 10 kúpite po kliknutí na tento odkaz v zľave len za 389 € s DPH. Ušetríte teda krásnych 33 %, respektíve 190 € a získate produkt, ktorý vám poslúži pekných pár rokov.

iPad 10
Zdroj: YouTube / Justin Tse (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Ku tomuto iPadu si samozrejme môžete kúpiť klávesnicu s trackpadom, vďaka čomu ho premeníte na hybridný MacBook. Takisto podporuje Apple Pencil a nechýbajú v ňom ani kvalitné reproduktory či USB-C konektor. Samozrejmosťou je aj odomykanie cez Touch ID (odtlačok prsta) a 12 Mpx kamera (vpredu aj vzadu), ktorá dokáže vo vysokej kvalite zachytiť čo bude treba vrátane vás počas Face Time hovorov.

Ak sa vám teda iPad Air 10 páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 389 € s DPH. V takomto extrémnom cenovom zvýhodnení tento tablet ešte nebol a tak by to bola veľká škoda premeškať. Žiaľ vám v tejto chvíli nedokážeme garantovať, dokedy bude ponuka k dispozícii. Aj preto platí, že ten kto skôr príde, ten skôr berie.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Sci-Fi seriál Foundation pre Apple TV + láka novým trailerom
Môže ťa zaujímať
- Reklama -