iPad od spoločnosti Apple je najpredávanejší tablet na svete a my sa tomu nemôžeme čudovať. Toto zariadenie ponúka elegantný dizajn a kvalitné materiály, disponuje displejom s vysokým rozlíšením a nechýba mu ani výkonný procesor. Ak si navyše teraz chcete kúpiť iPad, máte absolútne jedinečnú príležitosť. Zariadenie je v zľave za extrémne výhodnú cenu. Nikdy sa ešte takto lacno nepredávalo.

iPad 10 má všetko, čo od neho bude bežný spotrebiteľ potrebovať. Nechýba mu veľký 10,9″ displej s rozlíšením 2360 x 1640 pixelov, podpora funkcie True Tone či vysoký jas na úrovni 500 nitov. Vo vnútri sa potom nachádza výkonný procesor A14 Bionic, ktorý je vyrobený za pomoci 5 nm procesu a na nabíjanie slúži USB-C konektor. Zákazníci sa tiež môžu tešiť na prednú a zadnú kameru, v oboch prípadoch s rozlíšením 12 Mpx. Na iPad si teda môžete aj fotiť, natáčať videá alebo uskutočňovať Face Time hovory.

No a ako je na tom cena? Budete príjemne prekvapení. Nebudeme si klamať, iPad 10. generácie bol v čase uvedenia na trh pomerne drahý. Toto zariadenie sa predávalo až za 579 € s DPH, čo odradilo mnohých potencionálnych záujemcov. Teraz je však situácia úplne iná a tablet sa dostal do extrémnej zľavy. Po kliknutí na tento odkaz zaň zaplatíte iba 389 € s DPH, vďaka čomu ušetríte až 190 €. iPad 10 sa nikdy nepredával takto lacno! Ak to teda chcete využiť, mali by ste sa poponáhľať, nakoľko spomínaná cena platí v rámci časovo obmedzenej ponuky.

iPad 10 vám pri tom bohato poslúži na široké spektrum najrôznejších činností. Môžete na ňom sledovať webové stránky, videá na YouTube, alebo vaše obľúbené filmy prostredníctvom služieb ako Netflix, Max alebo Disney+. Taktiež si na iPade 10 zahráte rôzne hry a vďaka podpore  externej klávesnice s trackpadom ho hravo premeníte na alternatívu za klasický MacBook. V takomto prípade na ňom zvládnete napríklad aj upravovať dokumenty či pracovať v rôznych aplikáciách veľmi efektívne.

V neposlednom rade stojí za pozornosť, že iPad 10 sa odomyká cez odtlačok prsta Touch ID, má kvalitné reproduktory s veľmi dobrým zvukom a jeho výdrž batérie dosahuje až 10 hodín na jedno nabitie. Za svoje peniaze teda dostanete dobre vybavený tablet, ktorý vám poslúži niekoľko rokov. Pokiaľ sa vám iPad 10 zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať už za 389 € s DPH. Z nášho pohľadu ide o ponuku, ktorá sa neodmieta, no finálne rozhodnutie nechávame na vás.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro sa odhalil na fotorealistických renderoch. Apple má v rukách ďalší predajný hit

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -