Hoci tablety boli vždycky zaujímavé pre svoje veľké displeje, spoločnosť Apple sa na to v minulosti rozhodla pozrieť aj z opačnej strany a predstavila relatívne malý iPad mini. Tento model sa stal okamžite populárnym a preto sa vyrába do dnešných dní. Je ideálny na bežné používanie, ale aj na cesty či pre deti. Teraz ho kúpite po zľave za zaujímavú cenu. Jednoznačne sa oplatí.

iPad mini 6. generácie má moderný hliníkový dizajn s edge-to-edge displejom, ktorý má uhlopriečku 8,3″ a rozlíšenie 1488 x 2266 pixelov. V jeho útrobách sa skrýva veľmi výkonný čip A15 Bionic vyrábaný 5 nm procesom, ktorý zvládne náročné úlohy ako prácu s dokumentami, úpravu fotografií, zobrazenie mapových podkladov alebo hranie graficky zaujímavých hier. Toto všetko v zariadení s celkovou hrúbkou iba 6,3 milimetra a váhou 293 gramov. iPad mini je pre mnohých alternatívou za prenosné herné konzoly.

No a cena? Tá je v prípade iPadu mini 6. generácie neustále na vysokej úrovni. Tento tablet si skrátka drží cenu a do zliav spadá iba veľmi sporadicky. Teraz ho však môžete kúpiť za super cenu. Zatiaľ čo základná verzia sa štandardne predáva za 649 €, po kliknutí na tento odkaz ju môžete mať za 559,6 €. Na zariadení slušne ušetríte.

Fortnite na iPad
Zdroj: SvetApple

Tento sympatický tablet disponuje aj 5 124 mAh akumulátorom a má až 10 hodinovú výdrž batérie na jedno nabitie. Tú budete dopĺňať cez moderný USB-C konektor. Zariadenie má tiež slušné audio a nechýba mu ani snímač odtlačkov prstov Touch ID.

Samozrejmosťou je tiež kvalitná zadná kamera s rozlíšením 12 Mpx a dokonca aj LED bleskom, ktorý v drahšom a väčšom iPade Air ani nedostanete. Rovnako je tu aj kvalitná FaceTime kamera či plno ďalších výhod, ktoré vám budú spríjemňovať život s týmto tabletom. Ak sa vám teda iPad mini páči, teraz ho môžete po kliknutí na tento odkaz kúpiť len za 559,6 €. Nakoľko však nevieme, dokedy bude táto ponuka platiť, odporúčame vám sa trochu poponáhľať, aby ste si ju nenechali ujsť.

iPad mini 6. generácie
Zdroj: YouTube: Jimmy Tries World / Noah Herman (úprava redakcie)

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  watchOS 10 už klope na dvere. Pôjde o najdôležitejšiu aktualizáciu za posledné roky
Môže ťa zaujímať
- Reklama -