iPad Pro s mini-LED displejom a podporou 5G siete

O najnovšiu správu sa postarala agentúra DigiTimes. Podľa jej zdrojov chystá technologická spoločnosť úplne nový iPad Pro s 12,9″ displejom, ktorý uvidíme začiatkom roka 2021. Zariadenie dostane extrémne výkonný procesor, podporu novej technológie mini-LED a konektivitu prostredníctvom 5G siete (mmWave, no mimo USA zrejme Sub-6GHz).

Aby toho nebolo málo, Apple pracuje aj na 11″ verzii iPadu Pro. O tomto zariadení síce veľa nevieme, no včera unikli informácie, že bude disponovať klasickým OLED displejom a nie mini-LED displejom tak, ako jeho väčší brat. Predstavenie môžeme očakávať v druhej polovici roka 2021.

Spoločnosť Apple to má v tejto oblasti veľmi dobre rozohrané. Tento rok predstavila iPad Air 4. generácie, ktorý je skoro taký dobrý ako súčasný iPad Pro.

V tomto bode naznačujeme, že budúca generácia vlajkovej lode môže priniesť niečo, čo sme vôbec nečakali. Predstavte si napríklad, že práve iPad Pro bude hostiť najnovší čip Apple Sillicon M1. To by bola skutočne revolúcia.

Do komentára nám napíšte, aký iPad používate a čo by Apple muselo spraviť preto, aby vás novšou generáciou donútilo ku výmene. Jedná sa o veľmi trvácne zariadenie, no ako sa hovorí „pokrok nezastavíš“.

Prečítajte si tiež  Superpočítač od Amazonu za 21 tisíc EUR objavil 9 nových druhov koronavírusu
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.