Je síce pravdou, že generačne starší iPhone 11 pochádza ešte z roku 2019 a taktiež je pravda, že v jeho útrobách pracuje už pomerne starý čip A13 Bionic. Ak sa však na celú vec pozrieme ináč, tak zistíme, že tento hardvér bude mať zabezpečenú softvérovú podporu ešte aspoň na 2 – 3 roky dopredu a na rozdiel od základného iPhonu SE (dostupný od 509 eur) ponúka aj druhú šošovku fotoaparátu, nočný režim, Face ID či edge-to-edge displej.

No a hoci je po stránke výkonu slabší, stále ide z nášho pohľadu o lepšiu voľbu než výber iPhonu SE 2022, ktorého jedinou výhodou je modernejší čip a takisto podpora 5G pripojenia. V tejto súvislosti musíme doplniť, že 5G na Slovensku chytíte len v niektorých mestách či obciach a v porovnaní so 4G sieťou rozdiel v rýchlosti možno ani nespoznáte. Za koľko sa dá teda kúpiť zvýhodnený iPhone 11?

Namiesto toho, aby ste museli pátrať, sme všetko zistili za vás. Dnešná ponuka pre iPhone 11 štartuje na úrovni 499 eur a dokonca sa týka autorizovaného predajcu spoločnosti Apple. No a pokiaľ by už zariadenie nebolo na sklade, kúpiť si ho môžete aj na Alze, pričom zaplatíte len o 90 centov viac.

iPhone 11 v žltej farbe položený na mramore v okolí kvetov. Fotka zo zadnej strany
Zdroj: Unsplash / Vựa Táo

Na všetky nové Apple produkty sa vzťahuje štandardná medzinárodná 12 mesačná záruka od výrobcu, ktorá sa aktivuje po prvom zapnutí zariadenia a takisto 24 mesačná záruka, ktorú na Slovensku stanovuje zákon. Akýchkoľvek problémov sa teda nemusíte obávať.

iPhone 11 vám ponúkne aj obrovskú, až 3 110 mAh batériu, vďaka ktorej vydrží bez problémov celý deň na jedno nabitie. Tak čo, pôjdete do toho? Dajte nám vedieť do komentára.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner
Prečítajte si tiež  iPhone 15 Pro Max pohorel v drop teste: Samsung Galaxy S23 Ultra ho prekonal
Môže ťa zaujímať
- Reklama -