Apple sa chystá predstaviť svoje nové iPhony už približne o mesiac, teda niekedy v septembri. Novinky prídu so zaujímavým matným sklom na zadnej strane. Ako sa ale ukazuje, niektoré zariadenia budú mať aj iné farby. Napríklad iPhone 11 príde v novom tmavozelenom šate. Očakávať môžeme aj iné farby.

iPhone 11 príde v novom tmavozelenom šate. Pribudnú aj iné farby.

Predstavenie nových iPhonov sa už nezadržateľne blíži a na internet sa dostávajú stále nové a nové úniky, ktoré nám prezrádzajú viac informácii ohľadom týchto zariadení. Ten posledný je veľmi hodnoverný a pochádza z prostredia dodávateľských reťazcov spoločnosti Foxconn, ktorá sa už vo veľkom pripravuje na produkciu nových iPhonov.

Informácia pojednáva o tom, že nástupca iPhonu XR, teda 6,1″ LCD smartfón, ktorý označujeme ako iPhone 11 by mal prísť v celkom novom farebnom kabáte. V tomto prípade by malo ísť o luxusne vyzerajúcu tmavozelenú farbu. Potvrdzuje to iba to, čo tvrdil web MacOtakara už dávnejšie.

Nemá sa ale pritom jednať o jedinú novú farbu, ktorú iPhone 11 prinesie. Konkrétne by mala pribudnúť ešte jedna, fialová, ktorú na internete označujú aj ako „levanduľová“ farba. Apple pritom odstráni dve prevedenia. Modrú a korálovú. Pravdepodobne ani jedna z nich nevzbudila u používateľov príliš veľký záujem. Apple ich nechce ďalej vyrábať.

iPhone XR2 dizajn. Ako bude novinka vyzerať? - svetapple.sk
iPhone 11 príde v novom tmavozelenom šate. – svetapple.sk

A čo iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max?

Čo sa týka tohtoročných vlajkových lodí, tu by sme žiadne veľké prekvapenia očakávať nemali (aj keď jeden nikdy nevie). Podľa doterajších informácii sa v septembri vôbec nič nezmení oproti súčasnej generácii iPhonu XS a iPhonu XS Max. Pripraviť sa teda môžeme na klasickú bielu variantu (samozrejme s čiernou stranou displeja), čiernu variantu a napokon aj ružovo zlatú variantu. Práve tieto farby symbolizujú možno väčšiu hodnotu zariadenia a Applu zdá sa vyhovujú.

Na druhú stranu by mohla neskôr pribudnúť ešte jedna verzia. Špekuluje sa, že by to mohla byť PRODUCT (RED) varianta. Teda červená. Výťažok z predaja takéhoto zariadenia putuje na boj proti chorobe HIV/AIDS. Nechajme sa však radšej prekvapiť.

Príde iPhone 11 už 20. septembra do predaja? Úniky naznačujú, že áno. - svetapple.sk
Príde iPhone 11 už 20. septembra do predaja? Úniky naznačujú, že áno. – svetapple.sk
Prečítajte si tiež  iPhone dostane lepší ultraširokouhlý objektív a teleobjektív v roku 2021 a 2022
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.