Istý filmový producent získal iPhone 11 Pro na to aby otestoval jeho video-schopnosti. Výsledok z tohto testovania stojí za to. Pozrite sa na iPhone 11 Pro na potulkách Tokiom v 4K. Nová kamera sníma naozaj nádherne a vôbec si pri tom neuvedomujete, že sa pozeráte na niečo, čo bolo zaznamenané smartfónom.

iPhone 11 Pro na potulkách Tokiom v 4K

Apple sa tento rok skutočne snažilo a predstavilo prepracované fotoaparáty v iPhone 11 Pro ale aj v základnom iPhone 11. Hoci iPhone 11 Pro obsahuje aj ultra-wide šošovku so zorným polom až 120mm, obe novinky dokážu natočiť nádherné zábery. Video, na ktoré sa už o pár sekúnd budete môcť pozrieť bolo samozrejme zaznamenané na to najlepšie z najlepších. iPhone 11 Pro. Jeho autor uviedol, že na tvorbu nepoužíval žiadne iné šošovky ani špeciálne objektívy. Ako môžeme vidieť vo odraze zo zrkadla, pomohol si pravdepodobne len madlom na pohodlnejšie natáčanie.

Celé len 4 minútové, no za to pôsobivé video bolo upravené pomocou dvoch programov. Tým prvým bol Stock Camera priamo v zariadení a druhým profesionálny nástroj Final Cut Pro X na MacOS. Ako si môžete všimnúť, autor sa snažil zachytiť všetky možné situácie. Nájdeme tu tým pádom tmavšie ale aj svetlejšie zábery, plno svetla, tmy šera a podobne. Skrátka všetko s čím sa používateľ pri bežnom natáčaní môže stretnúť. Novinkou je napríklad aj to, že iPhone 11 Pro dokáže natáčať v rozlíšení 4K pri 60 snímkoch za sekundu. Video teda pôsobí dynamickejším a plynulejším dojmom.

Navyše zachytáva pokrokové Tokio v plnej svojej kráse. Netvrdíme, že iPhone 11 Pro je primárne určený na natáčanie profesionálneho videa. Dokáže ale profesionálny nástroj minimálne v prípade núdze zastúpiť a to je dobré. Pre tých, ktorí to dokážu oceniť je tento produkt ako stvorený. Čo hovoríte na nový model vy? Budete s novým iPhonom skúšať natočiť profesionálne videá?

- Reklama -
iPhone 11 Pro na potulkách Tokiom v 4K. Pozrite sa na fantastické zábery. - svetapple.sk
iPhone 11 Pro na potulkách Tokiom v 4K. Pozrite sa na fantastické zábery. – svetapple.sk
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here