Niekoľko správ z minulého mesiaca naznačilo, že nový “profi” iPad dostane trojité usporiadanie šošoviek zadného fotoaparátu. Dnes sa informácie potvrdzujú. iPad Pro 2019 dostane 3 šošovky fotoaparátu tak ako iPhone 11 Pro

iPad Pro 2019 dostane 3 šošovky fotoaparátu tak ako iPhone 11 Pro

Dlho sa o tom špekulovalo a dnes sa na internete objavili prvé pomerne spoľahlivé infomácia o tom, že tohtoročný iPad Pro ponúkne rovnaké tri šošovky zadnej kamery ako to má iPhone 11 Pro. Z tohto článku vieme ako by mohlo zariadenie vyzerať. Dnes sa však na internete objavili fotografie makety, ktorú zdieľal populárny leaker Sonny Dickson. Ten uvádza, že fotografia pochádza od veľmi spoľahlivého zdroja.

Získali sme konečnú podobu budúceho iPadu Pro zo zdroja, ktorý bol už v minulosti opakovane spoľahlivý ohľadom iPadu.

Hardvér je veľmi podobný tomu, ktorý sa vyskytuje v iPhone 11 Pro, a očakáva sa, že ponúkne rovnaké výhody profesionálom v oblasti kreatívneho videa. Svoje videá budete môcť natočiť na iPade a na ich úpravu nebudete potrebovať druhé zariadenie (napríklad Mac).

Kamerový modul má na záberoch z makety mierne pozmenený vzhľad. Môžeme si všimnúť symetrické usporiadanie jednotlivých komponentov pričom na miesto “štvrtého” fotoaparátu Apple umiestnilo True Tone blesk. Samozrejme amatérske spracovanie makety naznačuje, že dizajn nebude nič moc. To si ale my nemyslíme. Produkt od Apple bude určite omnoho krajší.

iPad Pro 2019 dostane 3 šošovky fotoaparátu tak ako iPhone 11 Pro. Bude to geniálne zariadenie. - svetapple.sk

Ľudia fotiaci na iPad sú často zosmiešňovaní

Veľmi často sa stretávame s posmešnými reakciami na ľudí, ktorí fotia na iPad. Ani sa nečudujeme. Dôležité je ale poznamenať, že fotenie s iPadom na iných miestach ako práve pred turistickou pamiatkou môže byť zaujímavé. Pomôže vám predovšetkým jeho extrémne kvalitný displej, ktorým si všetko presne nastavíte a dokonalo odfotíte. Váš záber váš už potom na väčšej obrazovke neprekvapí svojou “nekvalitou” tak ako na malej obrazovke iPhonu. To ale často nemáme ako odsledovať.

- Reklama -

Počas tohto mesiaca ešte Apple neoznámilo veľa očakávaných noviniek, ktoré musí v roku 2019 vydať von. Presne preto sa očakáva pravdepodobne októbrová alebo novembrová udalosť, na ktorej uvidíme zvyšok. bude to pred Vianocami, takže vo firme to majú pekne načasované. Okrem samotného iPadu Pro sa pravdepodobne dočkáme aj prívesku na určenie polohy, 16″ MacBooku Pro, vylepšenej Apple TV či v neposlednej rade okuliarov na rozšírenú realitu.

iPad Pro 2019 dostane 3 šošovky fotoaparátu tak ako iPhone 11 Pro. Bude to geniálne zariadenie. - svetapple.sk

- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here