Človek niekedy ani nevie, ako má vlastne začať. Minulý rok urobila automobilka Tesla absolútne šialený, futuristický Cybertruck. Elon Musk je marketingový génius. Jeho firma si podmanila srdcia celého sveta. Dnes sa ale môžeme pozrieť na niečo, čo nevzniklo ani v Apple a ani v Tesle. Šialenú edíciu iPhonu vydala spoločnosť Caviar. Nazýva sa „Cyberphone“!

2Toto sa stane, keď sa spojí iPhone a Tesla Cybertruck. Úplne šialený nápad!

Toto sa stane, keď sa spojí iPhone a Tesla Cybertruck. Úplne šialený produkt!
Toto sa stane, keď sa spojí iPhone a Tesla Cybertruck – svetapple.sk

Ruskú firmu Caviar vám asi ani nemusíme predstavovať. Áno, sú to presne tí, ktorí vyrábajú iPhone zo zlata a diamantov za 100 000$. V minulosti sa preslávili predovšetkým stvárňovaniu podobizne Vladimíra Putina do zadnej strany rôznych generácii iPhonu. Teraz ale evidentne zamestnali niekoho omnoho kreatívnejšieho v marketingu, kto ich posunul na úplne inú, novú úroveň.

Po predstavení Tesla Cybertrucku museli v spoločnosti Caviar automaticky začať rozmýšľať nad tým, ako by mohli túto udalosť využiť vo svoj prospech. Napokon na to prišli.

Vzali aktuálny iPhone 11 Pro a vložili ho do špeciálneho tela, ktoré kombinuje ostré hrany a veľmi pevnú a odolnú konštrukciu. Hoci to možno na prvý pohľad vyzerá len ako kryt, v skutočnosti je to prerobené telo iPhonu 11 Pro.

Toto sa stane, keď sa spojí iPhone a Tesla Cybertruck. Úplne šialený produkt!
Caviar zabezpečil aj ochranu displeja – svetapple.sk

Netušíme, ako sa to vlastne spoločnosti podarilo, ale pokiaľ sa pozriete na fotografie ako aj na video na druhej strane, môžete to vidieť na prepracovanej zadnej časti. Na prednej strane sa potom nachádza špeciálna ochrana displeja, ktorá je tiež kovová a veľmi mohutná. Vďaka tomu sa vám zariadenie nerozbije tak, ako okná na Cybertrucku počas predstavovania.

Spoločnosť Caviar tiež použila materiál (samozrejme titán), ktorý vyzerá skoro rovnako svojou štruktúrou ako ten, ktorý je použitý na vozidle od Tesly. Je to jednoducho neuveriteľne dobre spracovaný nápad, ktorý sa nám náramne páči. Video a cenu Cyberphonu nájdete na ďalšej strane…

Späť
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.