Nebudeme sa tu veľmi rozpisovať. Koniec koncov, podobný článok ste už mohli čítať včera a aj dnes. Po prvý krát si tu ale môžete pozrieť video unboxing iPhonu 11 v zelenej farbe a taktiež iPhonu 11 Pro v tmavozelenej farbe. Toto je iPhone 11 Pro vs. iPhone 11 unboxing.

iPhone 11 Pro vs. iPhone 11 unboxing.

Je jedno pre ktorý sa rozhodujete. Jeden si kúpite a dostanete ho v balení, ktoré vás môže (ale aj nemusí prekvapiť). Vďaka YouTube kanálu Marquesa Brownleeho si dnes môžete pozrieť nie len to ako vyzerajú krabičky naživo ale aj to ako vyzerajú samotné zariadenia v nových farebných prevedeniach.

Predpokladáme, že väčšinu z tohtoročných budúcich majiteľov nového iPhonu 11 Pro prekvapila hlavne tmavozelená farba s označením “midnight-green”. Toto prevedenie vyzerá skutočne elegantne a luxusne zároveň. Autor videa zariadenia ukázala naozaj v rôznych prirovnaniach a môžeme vidieť, že telefón v tomto konkrétnom prevedení pasuje k vojenským farbám.

Naživo, respektíve v Hands-On pasáži môžeme vidieť tiež to ako skvelo obe zariadenia vyzerajú. Je úplne iné vidieť produkty na štúdiových fotkách, potom na profesionálnych fotkách od novinárov a ná záver na obyčajnom videu, ktoré ich ukazuje prakticky také aké v skutočnosti sú. Ak vás teda téma zaujíma, pozrite si video vyššie. Má iba niečo vyše 6 minút a spraví vám zase trochu “chuť” na nový iPhone. My sa už nevieme dočkať ako sa k tejto jablkovej novinke dostaneme. Samozrejme prinesieme recenziu oboch tohtoročných zariadení. Stačí len vydržať.

Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here