Apple si dáva veľmi záležať na svojich baleniach. V útrobách spoločnosti pracuje špeciálny dizajnérsky tím, ktorý celý rok pracuje nie len na farbách či dizajne krabíc ale aj na tom aby boli pevné, odolné a funkčné. V takomto balení zakúpite nové iPhony 11 Pro Max. Konečne zmena!

(Aktualizované: O dizajn balenia základného iPhonu 11 a tiež tmavozelenej farby iPhonu 11 Pro.)

V takomto balení zakúpite nové iPhony 11 Pro Max. Konečne zmena!

Dnes sme sa vďaka Benovi Geskinovi dozvedeli to ako budú vyzerať balenia od tohtoročných vrcholných modelov, iPhonov 11 Pro Max. Na svojom Twitter účte zdieľal ich fotky. Ako môžeme vidieť na samotných záberoch konečne nastala zmena. Apple chce navyše pravdepodobne odlíšiť dizajn iPhonu 11 a iPhonu 11 Pro aj v tomto smere. Práve drahšie a lepšie verzie by mali ponúkať čiernu farbu na samotnom balení zatiaľ čo tie lacnejšie potom klasickú bielu (ktorá sa aj viacej hodí k “veselým” farbám.

Informácia o balení modelu 11 zatiaľ však potvrdená nie je. To čo ale potvrdené je vďaka známemu leakerovi je čierny dizajn krabíc “Pro” variant nových modelov. Konkrétne môžeme vidieť to ako to vyzerá pri modeloch so zlatou farebnou variantou. A je to naozaj luxusné balenie. Apple chce pravdepodobne zdôrazniť lepšiu variantu čiernou farbou. Hoci sa nám nové balenie veľmi páči stále si celkom nevieme predstaviť ako bude vyzerať v prirovnaní s novou tmavozelenou zadnou stranou nového modelu 11 Pro prípadne s verziou Space-Gray. V Apple ale určite vedia čo robia a tak to bude vyzerať dobre.

Jedná sa po dlhšej dobe o dosť veľkú zmenu. Hoci balenia niektorých modelov (napríklad iPhonu 7 a starých modelov (2G,3G,3GS,5) boli čierne, u Apple v posledných rokoch prevládala “čistejšia” biela. Pri iPhone 6 bolo Apple dokonca tak minimalistické, že na balení ani len nezobrazilo potlač s iPhonom a na miesto toho tu bolo zariadenie “otlačené” v bielej lesklej farbe (šlo o špeciálnu povrchovú úpravu).

- Reklama -

Ako ale môžeme vidieť aj na mnohých prezentačných záberoch a videách, telefón sa snažilo Apple ukázať predovšetkým v tmavších odtieňoch zatiaľ čo model základný 11 preferoval bielu. Už o 4 dni sa ale presvedčíme na vlastné oči a moc sa na túto chvíľu tešíme.

V takomto balení zakúpite nové iPhony 11 Pro Max. Konečne zmena! - svetapple.sk
iPhone XS Max mal minulý rok bielu farbu balenia – svetapple.sk

Aktualizácia: Medzičasom sa objavil aj dizajn balenia iPhonu 11 a tmavozelenej verzie modelu 11 Pro.

Vyššie v článku sme uviedli, že farba balenia iPhonu 11 je zatiaľ nepotvrdená. Trochu sme hľadali a dostali sme sa k fotografiám priamo od Apple, ktoré pravdepodobne používa na svojich internetových stránkach. Model 11 teda skutočne ponúkne biele balenie, tak ako sme predpokladali a tak ako to asi každému príde logické. Nápis iPhone na bočnej strane by mal byť v rovnakej farbe ako zadná strana zariadenia.

V takomto balení zakúpite nové iPhony 11 Pro Max. Konečne zmena! - svetapple.sk
V takomto balení zakúpite nové iPhony 11 Pro Max. Konečne zmena! - svetapple.sk
Nápis “iPhone” bude vo farbe zariadenia – svetapple.sk

Model 11 Pro v tmavozelenej farbe ostáva pri čiernom balení. To bude naozaj výrazne “čierne” vďaka čomu pekne vynikne nové zariadenie aj v exkluzívnej farbe.

V takomto balení zakúpite nové iPhony 11 Pro Max. Konečne zmena! - svetapple.sk
V takomto balení zakúpite nové iPhony 11 Pro Max. Konečne zmena! – svetapple.sk
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here