Súčasná spoločnosť by sa dala označiť aj ako dosť „trápna“. Ľuďom niekedy nejde o tom aby používali čo možno najvyspelejší hardvér. Ľudia chcú pózovať a nový iPhone je pre to často krát ideálny nástroj.Pozrite sa na to ako si vyrábajú iPhone 11 Pro za pár eur…

iPhone 11 Pro za pár eur? Dá sa to, musíte však mať iPhone X/XS.

Keď si už človek myslí, že videl všetko, vždy príde nejaký extrém, ktorý ho vyvedie z omylu. Spomeňme si na leto 2019. Keď vychádzali úniky o nových iPhonoch vrátane makiet a konceptov. Nikto nechcel aby malo zariadenie na svojom zadnom tele takzvanú „trojplatničku“. Ako sa ukázalo, po predstavení to už nebolo až také zlé a dizajnový prvok nevadil už skoro nikomu. Tomu ale rozumieme. Predsa len špinavá a nedokonalá plastová maketa niekde z garáže nemôže vyzerať ako originálny produkt od Apple. To je okej.

Čo nás však viacej zaskočilo sú nové produkty, respektíve príslušenstvo, ktoré si môžete na internete zakúpiť. Chcete mať najnovší iPhone ale zase nechcete míňať toľké peniaze za toto zariadenie. Tomu rozumieme. Existuje tu ale riešenie, ktorým si novinku hravo doprajete. Nájdete ho na internetových e-shopoch a bude vás stáť sotva pár eur. Jedná sa konkrétne o nálepku. Tú namontujete na miesto 2 kamier na modeli X/XS a vznikne vám iPhone 11 Pro. Musíte však ešte používať aj kryt aby ste to celé dokonalo zamaskovali.

Otázne je v tomto prípade už len to, do akej miery môže tento „super nápad“ ovplyvniť kvalitu fotografie. Sklo na týchto nálepkách zrejme ani nebude sklom a tak ju môže značne znižovať. Na druhú stranu ale treba poznamenať aspoň to, že všetkým svojim kamarátom môžete povedať, že si len chcete ochrániť šošovku a nič lepšie ste nenašli. Rozbiť si fotoaparát na iPhone je dosť veľký problém a ťažko sa to opravuje.

Tak čo išli by ste do takejto rýchlej a jednoduchej „inovácie“ alebo vám dizajn vášho zariadenia stojí za to a nechcete si ho žničiť podobnými čínskymi nálepkami? Svoje názory nám napíšte do komentárov pod článok alebo na Facebook.

https://youtu.be/6a_vXrZYuHU
Prečítajte si tiež  iPhone 12 môže vďaka tejto technológii predbehnúť aj Samsung Galaxy S20 Ultra!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.