Jablková spoločnosť nie vždy všetko zvládne dokonalo. Čo sa týka produkcie samotných zariadení, tá býva pokrytá celkom dobre. Tento rok to však tak nie je. iPhone 11 sa nestíha vyrábať a Apple muselo zakročiť. Zvyšuje výrobné kapacity.

iPhone 11 sa nestíha vyrábať.

Analytici nás zásobujú správami o tom, že nové iPhony zažívajú dobre obdobie. Podľa všetkého je po nich väčší záujem ako ponuka, ktorá je dostupná. Zo začiatku sa objavovali informácie predovšetkým o iPhone 11 Pro.

Potvrdzujú to aj fakty, že do dnešného dňa sa k niektorým verziám nie je jednoduché dostať ani u nás v obchodoch. Ako sa ale zdá, Apple musí tieto príjemné problémy riešiť aj s lacnejším modelom 11. Ten akosi nečakane vystrelil v Indii a v Číne. Výsledok je dokonca taký, že sa nestíha vyrábať v dostatočnom množstve.

Známy analytik zo spoločnosti Wedbush, San Ives sa preslávil svojimi spoľahlivými informáciami. Dnes na internete zverejnil správu o tom, že výrobcovia iPhonu 11 museli navýšiť svoje výrobné kapacity. Dôvod je pri tom samozrejme prostý. O tento model je omnoho väčší záujem ako sa pôvodne očakávalo. Dá sa teda hovoriť o veľkom úspechu.

Veľmi úspešné predaje…

Wedbush je s tohtoročnými predajmi veľmi pozitívna. Podľa jej názora sa v závere roku 2019 očakáva predaj na úrovni 75-80 miliónov zariadení. Podľa spoločnosti za to môže predovšetkým jeden dôležitý aspekt. Nižšia cena, ktorú používatelia radi ocenili. Navyše sa tu rozprávame o tých veľmi veľkých dôležitých trhoch, medzi ktoré patrí Čína či India. Tieto informácie v zásade potvrdil aj ďalší renomovaný analytik, Ming-Chi Kuo. Dá sa teda hovoriť o úspechu? To určite áno!

Apple dokázalo recyklovať starý dizajn a poriadne ho osoliť. Po novom je iPhone extrémne rýchly, fotí mimoriadne krásne a poskytuje tiež lepšiu výdrž batérie. Pri tomto všetkom je ale dizajn zariadení dosť kontroverzný. Ľuďom sa akosi nepáči riešenie fotoaparátov. To všetko však ešte nič neznamená, pretože predaje tohtoročných iPhonov by mohli predbehnúť tie minuloročné s modelom XS, XS Max a XR. Ako ste na tom vy? Tiež už čakáte na iPhone 11/ 11 Pro alebo ho naopak pár týždňov vlastníte ešte z predpredajov? Splnil v takomto prípade vaše požiadavky a očakávania? Svoje odpovede nám píšte do komentárov…

Prečo iPhone 11/11 Pro nemá 5G? Apple zrejme čaká na technológiu. - svetapple.sk
iPhone 11 sa nestíha vyrábať. Apple svoj “problém” rieši zvýšením výrobných kapacít. – svetapple.sk
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here