Koncepty iPhonov a iných Apple produktov od komunity bývajú zaujímavé. Stelesňujú to, čo by používatelia chceli vidieť v skorej ale aj v ďalekej budúcnosti. Jedným z takýchto konceptov je určite aj následujúci, ktorý urobil z iPhonu virtuálny počítač. Pozrite sa na to, ako vyzerá!

iPhone 12 ako počítač zároveň? Tento koncept nám to ukazuje.

iPhone 12 príde v septembri tohto roka. Jeho podoba bude rozložená až do 4 verzii. Konkrétne by to mal byť 5,4″, 2x 6,1″ a 6,7″ model. V následujúcom článku sa ale budete musieť od tohto trošíčku odosobniť. Video ukazuje zariadenie, ktoré nemá prakticky nič spoločné s tým, čo už o nových iPhonoch vieme. Napriek tomu je veľmi zaujímavé a ukazuje nám technológie, ktoré by za pár rokov mohli byť realitou.

Samozrejme, že teraz nebudeme hovoriť o extrémne výkonnom čipe, či o fantastickom fotoaparáte (ktorého dizajn sa nám veľmi nepáči). Konkrétne reagujeme skôr na možnosť jednoduchého rozšírenia a premietania obrazu, vďaka čomu sa z iPhonu môže stať v podstate taký malý prenosný počítač alebo tablet. Kedykoľvek potrebujete, jeho projektory vytvoria na stole klávesnicu a niekde v priestore obrazovku.

iPhone 12 koncept
iPhone 12 ako počítač zároveň? Tento koncept nám to ukazuje.

Hoci to celé znie a určite aj vyzerá ako sci-fi, v skutočnosti to nie je v dnešnej dobe nič nereálne. Problém je ale v tom, že sa nebavíme o mobilných zariadeniach.

Na druhú stranu sme si pred 10. rokmi ani len nevedeli predstaviť, že by niekto niekedy vyrábal zariadenia so skladacím displejom a v súčasnosti sa takéto produkty dostávajú stále viac a viac na trh. Uvidíme teda, kam nás v oblasti iPhonu vývoj zaveje ale máme pocit, že to bude naozaj sľubná budúcnosť.

Pokiaľ máte 3 minútky voľného času, pozrite si video pod týmto textom. Musíme povedať, že vyzerá naozaj dobre a autor sa s ním vyhral do posledných detailov. Do komentára nám nezabudnite napísať, či by ste takýto iPhone chceli alebo nie…

Prečítajte si tiež  Chlapíkovi sa podarilo rozbehnúť Mac OS 7.5.5 na iPade Air 2
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.