Ak si chcete kúpiť iPhone za rozumné peniaze a zároveň už chcete získať moderný hardvér, so solídnym výkonom a ešte dlhou podporou operačného systému iOS, máme pre vás jeden tip. iPhone 12 je teraz dostupný za extrémne nízku cenu. Tento model vás nesklame.

iPhone 12 má 6,1″ OLED displej, ktorý ponúkne špičkové zobrazenie a tiež možnosť pohodlného ovládania jednou rukou. Chránený je technológiou Ceramic Shield pred rozbitím a odomyká sa cez Face ID. Apple iPhone 12 vybavil čipom A14 Bionic, ktorý je vyrábaný moderným 5 nm procesom a samozrejme podporuje 5G sieť. Zariadenie zvládne všetky úlohy a ponúkne vám rýchle rozhranie bez náznaku sekania. Výhodou je tiež solídna hliníková konštrukcia či certifikácia IP68.

No a cena? iPhone 12 štartoval v čase uvedenia na trh na sume 899 €. Neskôr jeho cena klesla na oveľa dostupnejších 599 € a dnes ho viete získať po kliknutí na tento odkaz len za 459,9 €, vďaka čomu ušetríte prakticky polovicu. Pre stredne náročného spotrebiteľa je to ponuka, ktorá sa neodmieta. iPhone 12 vám prinesie podporu ešte minimálne dvoch veľkých aktualizácii iOS a zároveň vydrží fungovať niekoľko dlhých rokov. Čo viac si priať?

iPhone 12
Zdroj: YouTube / SuperSaf (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Možno kvalitný fotoaparát, o ktorý je v tomto prípade postarané. Zariadenie má dve šošovky (širokouhlá a ultraširokouhlá) s 12 Mpx rozlíšením a podporou rôznych režimov. Vďaka ním budete môcť fotiť v noci, vytvárať kvalitné portréty ale aj natáčať opticky stabilizované 4K video pri 60 FPS, alebo spomalené zábery až pri 240 FPS (1080 p).

iPhone 12 má tiež veľký akumulátor s dlhou výdržou batérie a okrem rýchleho nabíjania podporuje aj štandard Qi2 či MagSafe. Z nášho pohľadu je to oveľa lepšia voľba, ako iPhone SE 3. generácie. Ten má síce o málo výkonnejší čip, no z hľadiska hardvéru aj dizajnu ťahá za kratší koniec. Ak teda máte záujem, iPhone 12 kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 459,9 €. Tak na čo ešte čakáte?

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  AirPods s dotykovým displejom by mohli byť extrémne prínosné. Jeden konkurent ho už ponúka
Môže ťa zaujímať
- Reklama -