Keď spoločnosť Apple predstavila iPhone 12, prakticky okamžite bolo jasné, že pôjde o predajný hit. Toto zariadenie prišlo s prepracovaným dizajnom s plochými hranami, výkonným procesorom A14 Bionic a dvojicou fotoaparátov na zadnej strane s nádhernými schopnosťami. Do dnešných dní sa tento model dobre predáva a aj vďaka tomu ho môžete získať v zľave za mimoriadne výhodnú cenu. Jeho nákup neoľutujete.

iPhone 12 sa spolieha na 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením aj jasom. Okrem toho má k dispozícii špeciálnu ochranu zobrazovacej jednotky s názvom Ceramic Shield, ktorá zabráni jej rozbitiu. Pod kapotou sa skrýva 5 nm čip A14 Bionic so 6-jadrovou CPU a 4-jadrovou GPU. Aj keď nejde o novinku, stále je v porovnaní so svojou konkurenciou tento procesor až nepomerne výkonnejší. To zaručí vášmu iPhonu 12 ešte minimálne trojročnú životnosť s tými najnovšími aktualizáciami operačného systému iOS.

Bežná cena za iPhone 12 sa dnes pohybuje na úrovní 799 € za základnú verziu. Dobrou správou ale je, že hodnota zariadenia klesla a vďaka tomu sa dá kúpiť aj oveľa lacnejšie. iPhone 12 po kliknutí na tento odkaz kúpite od 620 €, vďaka čomu príjemne ušetríte. A to sa z nášho pohľadu určite oplatí.

Nádherne fotí a má super výdrž batérie

iPhone 12
Zdroj: YouTube / Digital Amusers

Zariadenie sa spolieha na dva 12 Mpx fotoaparáty v zadnej časti (širokouhlý a ultraširokouhlý), ktoré podporujú nočný režim a majú aj optickú stabilizáciu obrazu. Samozrejmosťou je možnosť natáčania 4K videa pri 60 FPS, alebo 1080p videa pri 240 FPS. To oceníte pri spomalených záberoch.

Predná kamera má potom rozlíšenie 12 Mpx a tiež môže natáčať v 4K a 60 FPS. Okrem toho sa tu nachádza aj Face ID pre odomykanie tvárou, alebo potvrdzovanie platieb prostredníctvom Apple Pay. Budete to milovať.

iPhone 12 je tiež vybavený vcelku veľkým akumulátorom. V jeho útrobách sa skrýva až 2 885 mAh batéria, ktorá zvládne fungovať 1 – 2 dni na jedno nabitie.

Samozrejmosťou je aj podpora rýchleho, či bezdrôtového nabíjania. iPhone 12 prišiel v roku 2020, ako vôbec prvý aj s podporou štandardu MagSafe.

iPhone 12 je stávka na istotu

iPhone 12
Zdroj: Unsplash / Thai Nguyen / Frederik Lipfert (úprava redakcie)

Pochopiteľne už nejde o ten najnovší iPhone a trošku pri ňom cítiť zub času. Vôbec si však nedovolíme tvrdiť, že by iPhone 12 pôsobil starým dojmom. Toto zariadenie je stále zrelé pre začiatočníka, alebo dlhoročného používateľa, ktorý sa naň bude spoliehať ešte poriadne dlhú dobu.

Prečítajte si tiež  Kúpte si Amazfit GTR 4. Hodinky sú v zľave dostupné za super cenu

Ak teda nehľadáte najlepší smartfón na svete, no chcete spoľahlivé iOS zariadenie, pri ktorom budete mať istotu, že ho nebudete musieť meniť v dohľadnom čase, iPhone 12 je za nás stávka na istotu. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za najlepšie ceny na Slovensku a zariadenie vám bude verne slúžiť ešte niekoľko rokov. Tak na čo ešte čakáte?

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -