iPhone je jeden z najobľúbenejších smartfónov na svete a úprimne sa tomu vôbec nečudujeme. Nie je to len o značke či dizajne, ale aj o tom, ako toto zariadenie funguje. Má spoľahlivý softvér aj hardvér, ponúka kvalitný displej či fotoaparát a ku tomu všetkému to platí aj pre staršie modely. Pekným príkladom je iPhone 12, ktorý teraz kúpite rekordne lacno. Vďaka nadčasovej výbave vám poslúži ešte poriadne dlhú dobu.

iPhone 12 má 5 nm procesor A14 Bionic, ktorý Apple dodnes montuje napríklad do iPadu. Tento čip má dostatok výkonu na to, aby zabezepčil perfektnú plynulosť operačného systému iOS 17, iOS 18 alebo ďalšieho nástupcu a zároveň bez problémov rozbehne aj náročné aplikácie alebo hry. Vďaka tomu si s ním užijete veľa zábavy. iPhone 12 má tiež kvalitný 6,1″ Retina OLED displej s vysokým rozlíšením a ochranou Ceramic Shield, vďaka ktorej sa vám jeho sklo len tak nerozbije. Čo však cena?

Aj keď Apple prezentuje ako najdostupnejší model v ponuke iPhone SE 3, z nášho pohľadu sa oveľa viac oplatí kúpiť iPhone 12, ktorý má oveľa lepšiu výbavu a predáva sa za podobné peniaze. V čase uvedenia na trh si zaň Apple pýtal 899 €, no dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite len za 423 €, vďaka čomu krásne ušetríte. Obrovskou výhodou iPhonu 12 je tiež to, že bude podporovať ešte aj operačné systémy iOS 19 či iOS 20. Zároveň má hranatý dizajn, takže vyzerá veľmi podobne, ako aktuálna séria.

iPhone 12
Zdroj: YouTube / SuperSaf (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Pri tomto smartfóne vás navyše nesklamú ani fotoaparáty. Vzadu sa nachádzajú dve 12 Mpx šošovky (hlavný a ultraširokouhlý), ktoré zvládnu natočiť opticky stabilizované 4K video pri 60 FPS, alebo Full HD video pri 240 FPS – spomalené zábery. Takisto sú tu aj rôzne režimy, ako nočný, portrétny či časozberný. Bežnému používateľovi bude táto zostava dokonalo stačiť. iPhone 12 vám bez problémov postačí na nafotenie inzerátu na auto, alebo zavesenie príspevku z dovolenky na sociálne siete – zvládne jednoducho všetko.

iPhone 12 má v neposlednom rade aj parádnu výdrž batérie na jedno nabitie. Zariadenie dosponuje až 2 815 mAh akumulátorom, vďaka čomu zvládne fungovať minimálne jeden celý deň bez nutnosti nabíjania. V úspornejšom režime sa dostanete aj na dva dni. Telefón podporuje rýchle káblové, MagSafe bezdrôtové alebo Qi2 nabíjanie. Ak sa vám teda iPhone 12 páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 423 €. Je to vynikajúca ponuka, ktorá sa oplatí.

Prečítajte si tiež  iPhone 15 už kúpite za veľmi výhodnú cenu: Slováci ho milujú a my vieme prečo

A ak ste si iPhone 12 už vybrali, na Loopi.sk nájdete kvalitné kryty za perfektnú cenu. K dispozícii je napríklad ekologicky kryt, ktorý sa predáva len za 12,99 €, ale aj veľmi kvalitný transparentný kryt za 14,99 €. Rovnako je na v ponuke aj prémiový silikónový kryt s podporou MagSafe a mäkkou výstelkou, ktorá zabráni škrabancom a stlmí pády. Ten sa predáva za 24,99 €.

Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -