Vyzerá to tak, že spoločnosť Apple má už vyrobené všetky potrebné komponenty na to, aby mohla začať zostavovať jednotlivé iPhony 12. Najväčší dodávateľ týchto zariadení (Foxconn) spúšťa nábor pracovníkov. Dostanú aj bonus.

iPhone 12 mieri do finálnej výroby!

Hoci má smartfón niekoľko týždňov meškať, v Cupertine robia všetko pre to, aby časovú stratu eliminovali. Spoločnosť Foxconn je najznámejším výrobcom iPhonov na svete. Často je označovaná aj za hlavného dodávateľa…

V týchto dňoch odštartovali kompetentní hľadanie pracovných síl (do tovární). Rovnaký scenár sa opakuje každý rok, tesne pred predstavením nových produktov. Každý zamestnanec dostane okrem iných výhod aj bonus vo výške 9000 juanov. V prepočte ide o zhruba 1101€.

Najviac kapacít potrebuje Foxconn zaplniť vo fabrike, ktorá sa nachádza v meste Zhengzhou. Práve tu by sa mala montovať väčšina iPhonov 12 z komponentov, o ktoré sa už medzičasom postarali iné firmy z dodávateľského reťazca.

Spoločnosť Apple predstaví 4 nové zariadenia. Ponuka bude začínať najmenším, 5,4″ modelom (iPhone 12). Ak budete mať záujem o väčší displej, na výber dostanete aj 6,1″ iPhone 12 Max. Nároční používatelia potom siahnu po iPhone 12 Pro (6,1″) a iPhone 12 Pro Max (6,7″). Novinky by mali byť na trhu dostupné už počas októbra 2020.

Vo všetkých štyroch prípadoch Apple použije procesor A14 Bionic so šialeným výkonom, podporu 5G siete či špičkový OLED panel. Do komentára nám napíšte, na čo sa v rámci ponuky najviac tešíte vy…

zdroj

Prečítajte si tiež  Recenzia: Facetune
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.