Informácie ohľadom iPhonu 12 unikajú už od začiatku roka 2020. Cupertinský gigant predstaví zariadenie s novým dizajnom a ako sa ukazuje, významnú položku v ňom zohrajú aj šošovky fotoaparátu. Podľa najnovších správ budú o niečo väčšie, ako pri aktuálnom iPhone 11 Pro. Pozrite sa na ten rozdiel.

iPhone 12 Pro bude mať oveľa väčší fotoaparát

Na internete sa dnes objavili fotografie obalu pre iPhone 12 Pro Max. Zábery ukazujú tenký kryt, ktorý patrí najväčšej, 6,7″ verzii. Používateľ DuanRui sa rozhodol tento obal porovnať s tým, ktorý sa dnes vyrába pre iPhone 11 Pro Max.

Výsledky sú skutočne zaujímavé. Okrem jasného hranatého dizajnu nám prezrádzajú, ako to môže byť s fotoaparátmi. Tie by tu mali byť vo finále rovnako 3 rovnako, ako pri aktuálnej generácii. Zmenia sa však ich rozmery a nepôjde o zanedbateľné hodnoty.

Z fotografie nie je ťažké vyčítať, že zväčšenie predstavuje pokojne aj 2 milimetre. Okrem iného tu môžeme vidieť LED diódu a takisto odlišné umiestnenie mikrofónu. Ten je situovaný v pravej spodnej časti výrezu.

iPhone 12 Pro bude mať oveľa väčší fotoaparát ako súčasná verzia.
iPhone 12 Pro bude mať oveľa väčší fotoaparát ako súčasná verzia.

Určite ste si všimli, že tu chýba jedna „dierka“ pre LiDAR skener. Malo by ísť o novinku, ktorou bude disponovať výhradne iPhone 12 Pro a iPhone 12 Pro Max. To, že sa na uniknutom obale nenachádza značí 2 veci. Buď Apple napokon túto novinku v roku 2020 neukáže, alebo len výrobcom nespresnilo detaily, aby nemohli prísť so svojimi „únikmi“ príliš skoro.

Prikláňame sa ku druhej variante, pretože na obrázku môžete vidieť pomerne veľké „slepé“ miesto, ktoré vzniklo presunutím mikrofónu doprava. LiDAR na iPade Pro je o niečo menší ako zvyšné šošovky. Predpokladáme, že by sa sem bez väčších problémov zmestil.

zdroj

Prečítajte si tiež  Video: iPhone SE 3 disponuje väčšou batériou ako jeho predchodca. Pozrite si prvý teardown
Môže ťa zaujímať
- Reklama -