Ľudia si svoj nový smartfón vyberajú aj na základe dizajnu. Rôzne spoločnosti využívajú odlišné tvary, aby ich zariadenia pôsobili originálne a exkluzívne. Špeciálne to platí pri vlajkových lodiach. Pozrite si realistické vizualizácie, ktoré porovnávajú iPhone 12 Pro Max so Samsungom Galaxy Note 20 Ultra.

iPhone 12 Pro Max vs. Samsung Galaxy Note 20 Ultra

Len nedávno sme vám ukázali uniknuté zábery novej vlajkovej lode spoločnosti Samsung, ktorá sa omylom dostala na oficiálne ruské stránky výrobcu. Dizajn operoval s nádherným medeným prevedením, ktoré pôsobilo skutočne luxusne.

Dnes sa môžete pozrieť na veľmi dobre spracované vizualizácie, ktoré ho porovnávajú s pripravovaným iPhonom 12 Pro Max. Ten pravdepodobne nebude medený, no očakávame zlatý variant, ktorý vyzerá veľmi podobne.

O obrázky sa postaral dizajnér Aziz Gaus. Musíme povedať, že si dal záležať na všetkých detailoch, pretože rendery vyzerajú mimoriadne presvedčivo. iPhone 12 Pro Max má v tomto prípade uniknutý dizajn s plochými hranami, 3 objektívmi fotoaparátu na zadnej strane a samozrejme LiDAR skener.

Momentálne nie je jasné, kedy sa dostane do predaja, no malo by to byť až na prelome septembra a októbra. Úniky sa líšia, pretože Apple nestíha a nikto presne nevie, ako to v napokon dopadne.

Čo sa týka Samsungu Galaxy Note 20 a Samsungu Galaxy Note 20 Ultra, tu sa predstavenie očakáva už 5. augusta a do predaja by mohol prísť 27. augusta. Nechajme sa prekvapiť.

Objektívne musíme posúdiť, že ak sa stane to čo môžeme vidieť na obrázkoch v tomto článku aspoň z 90% realitou, veľmi sa tešíme na produkty od oboch výrobcov. Tvary nám prídu maximálne aktuálne a perfektne sa hodia ku dizajnovému jazyku týchto spoločností. Súhlasíte?

zdroj

Prečítajte si tiež  Vieme, kedy by sa mal dostať iPhone SE 2/ 9 do predaja!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -