iPhone 12 Pro Max s najlepším displejom na svete

Spoločnosť DisplayMate vykonáva hĺbkovú analýzu zobrazovacích jednotiek pri všetkých možných zariadeniach. Najnovšie sa ku expertom dostal iPhone 12 Pro Max a po niekoľkých testoch skončil s fantastickým výsledkom. Porota mu udelila ocenenie za najlepší displej v mobilnom zariadení a tak isto certifikát A+.

Pokiaľ plánujete nákup nového smartfónu, no potrpíte si na presnosti farieb a ďalších parametroch, iPhone 12 Pro Max bude v súčasnosti asi najlepšou voľbou. Už jeho predchodca sa v tejto oblasti radil medzi elitu. Novinka pokračuje v tradícii a určite vás nesklame.

Medzi najväčšie benefity, ktoré vypovedajú o celkovej „výkonnosti“ displeja patrí vysoký jas, rozsiahly kontrastný pomer, nízka odrazivosť, presnosť farieb a ďalšie. DisplayMate dokonca prezrádza, že 6,7″ OLED panel je v porovnaní so 6,5″ predchodcom o cca 10% úspornejší. To by sa mohlo prejaviť na výdrži batérie.

Najväčší iPhone ponúka rozlíšenie 2778 x 1284 pixelov, kontrastný pomer 2 000 000:1, jas až 800 nitov (1200 nitov pri HDR), podporu širokého farebného spektra P3 a ďalšie. Sami sme si ho už vyskúšali v praxi a musíme potvrdiť, že je naozaj podarený.

iPhone 12 Pro Max je ako stvorený pre akúkoľvek náročnejšiu prácu, aplikáciu, fotoaparát alebo filmy a videá.

Ak vám príde 6,7″ uhlopriečka príliš veľká, vybrať si môžete aj menšie prevedenie. Štandardný iPhone 12 Pro poskytuje 6,1″ OLED panel, veľmi podobné vlastnosti a hardvér (ako 12 Pro Max), totožný výkon a kompaktnejšie rozmery.

Všetky verzie sa už dajú objednať u autorizovaného predajcu m:zone. Do komentára nám napíšte, či si potrpíte na kvalite displeja.

Prečítajte si tiež  Tento hudobný videoklip bol natočený na iPhone 13 Pro
Môže ťa zaujímať
- Reklama -
ZDROJmacrumors
Róbert Hallon
Som spolumajiteľ a hlavný tvorca obsahu na svetapple.sk. Študujem Dizajn médií v Bratislave a milujem Apple najmä pre filozofiu, ktorou tvorí svoje služby a produkty. Mojím druhým "koníčkom" sú autá, o ktorých tu sem tam tiež niečo napíšem.