Ak si chcete kúpiť iPhone, no nechcete doň investovať veľa peňazí, máme pre vás vynikajúcu možnosť. Populárny iPhone 13 si teraz môžete zaobstarať za extrémne výhodnú cenu. Hoci nie je najnovší, jeho hardvér vám vydrží slúžiť niekoľko dlhých rokov. Zariadenie si navyše zamilujete. Je skoro rovnaké, ako aktuálna generácia.

iPhone 13 má 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením, menším výrezom pre Face ID a tiež ochranou Ceramic Shield. Oveľa viac si ale užijete extrémne výkonný 5 nm čip A15 Bionic, ktorý Apple použil aj v nástupcovi. Ponúka solídny výkon, ktorý využijete pri bežných úkonoch, ale aj pri úpravách fotiek / videí alebo hrách. iPhone 13 má tiež prémiové hliníkové telo, sklenenú zadnú časť s podporou MagSafe a certifikáciu IP68. Prežije tak kontakt s vodou.

No a cena? iPhone 13 sa v čase uvedenia na trh predával za 899 €. Na trhu je však už dlhší čas a preto jeho cena postupne klesala. Aktuálne sa iPhone 13 po kliknutí na tento odkaz dá kúpiť len za 543 €. Nad takouto ponukou netreba dlho váhať. Extrémne sa oplatí.

iPhone 13 Apple
Zdroj: YouTube / zollotech / Simple Alpaca / Wikimesia (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Zariadenie má dva špičkové fotoaparáty na zadnej strane (širokouhlý a ultraširokouhlý) s rozlíšením 12 Mpx a podporou 4K videa pri 60 FPS. iPhone 13 tiež dostal optickú stabilizáciu snímačov, vďaka čomu ponúka neuveriteľne dobre stabilizovaný obraz. Nechýbajú ani režimy, ako nočný, portrétny, filmový či časozber. Užijete si s ním výlety aj tvorbu obsahu na sociálne siete.

iPhone 13 disponuje v neposlednom rade aj dobrou výdržou batérie s podporou rýchleho či bezdrôtového nabíjania. Samozrejmosťou je aj kvalitný zvuk, mikrofóny či predná kamera, vďaka čomu si užijete Face Time hovory s kolegami, rodinou či blízkymi vo vysokej kvalite. Ak sa vám teda iPhone 13 páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 543 €. Je to ľudová voľba, ktorá sa neodmieta.

A ak si iPhone 13 vyberiete, na Loopi nájdete aj kvalitné kryty za super cenu. Dostupnejší ekologický obal sa predáva len za 12,99 €. Ak budete hľadať skôr niečo prémiové z kvalitného silikónu, s mäkčenou výstelkou vo vnútri a podporou MagSafe nabíjania, obľúbený Loopi Silicone Case kúpite po kliknutí na tento odkaz len za 24,99 €. Tak na čo ešte čakáte?

Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1 000 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Apple vydalo aktualizáciu macOS Ventura 13.4. S jej inštaláciou určite neváhajte
Môže ťa zaujímať
- Reklama -