Nie vždy je najrozumnejšie kupovať si poslednú generáciu iPhonu. Pokiaľ si totiž vyberiete starší model, stále budete mať k dispozícii extrémne výkonný procesor, veľmi kvalitné fotoaparáty a tiež moderný dizajn, ktorý sa ani z dlhodobého časového hľadiska až tak zásadne nemení. No a všetko toto stelesňuje iPhone 13, ktorý teraz kúpite za fantastickú cenu. Na Slovensku je tento model stále veľmi populárny.

Aby ste tomu lepšie rozumeli, v tomto smartfóne sa už nachádza moderný procesor A15 Bionic, ktorý je produkovaný 5 nm výrobným procesom. Taktiež je tu kvalitný 6,1″ OLED displej s menším výrezom pre Face ID a ochranou Ceramic Shield. V hliníkovom tele, ktoré je vzadu kombinované s lesklým sklom sú osadené dva diagonálne fotoaparáty, ktoré dokážu zachytiť nádherné zábery (foto aj video) a disponujú špičkovou stabilizáciou obrazu „Sensor-Shift“. iPhone 13 má skrátka všetko, čo od neho bežný spotrebiteľ potrebuje. Koľko teda stojí?

To je na tom to najlepšie. Zatiaľ čo najnovší iPhone 15, ktorý nie je až o toľko lepší sa štandardne predáva za 949 €, iPhone 13 stál v čase uvedenia na trh iba 899 € a dnes ho po kliknutí na tento odkaz kúpite od 600 €. Aj keď nejde o novinku, stále sa môžete spoľahnúť na to, že vám poslúži ešte minimálne tri roky s najnovšími aktualizáciami operačného systému iOS. A stále to nie je všetko.

iPhone 13
Zdroj: YouTube / Tom’s Guide / Noah Herman(úprava redakcie)

Tento model tiež disponuje rýchlym káblovým nabíjaním, ale aj bezdrôtovým Qi nabíjaním či výkonným MagSafe nabíjaním. Zároveň je tu 3 095 mAh akumulátor, vďaka čomu vám iPhone 13 poskytne minimálne celodennú výdrž batérie na jedno nabitie. Ak sa však posnažíte, hravo sa dostanete aj na dva dni. Zariadenie tomu vďačí veľkému displeju a úspornému procesoru.

V neposlednom rade tiež nemôžeme zabudnúť, že okrem pevnej konštrukcie je iPhone 13 aj odolný voči vode v rámci normy IP68. Ak vám teda spadne do bazéna v lete pri opaľovaní, alebo ho náhodou niečim oblejete, vôbec nič sa mu nestane. Samozrejme, nasilu to skúšať neodporúčame. Pokiaľ sa vám teda iPhone 13 zapáčil, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 600 €. Hoci to nie je celkom voľba srdcom, určite je to voľba rozumom a to je pri výbere smartfónu možno o čosi dôležitejšie. Na čo vám totiž budú špičkové funkcie, ktoré aj tak nikdy nepoužijete?

Prečítajte si tiež  Dnešná dávka bezplatných aplikácií|21.09.2016

Do pozornosti ešte dávame, že na Loopi.sk kúpite pre iPhone 13 aj špičkové silikónové kryty s plastovou výstuhou, podporou MagSafe pripojenia, semišovou výstelkou a ochranou tlačidiel či fotoaparátov. Po zadaní kódu „svetapple20“ dostanete na celý svoj nákup 20 % zľavu.

Silikónový obal od Loopi
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -