V prípade, že uvažujete nad zmenou mobilného zariadenia, máme pre vás jeden tip, ktorý vás určite poteší. Hoci nie je najnovší, iPhone 13 je po technickej stránke mimoriadne dobre vybavený smartfón, ktorý sa navyše predáva za veľmi výhodnú cenu. Má vysoký výkon, moderný dizajn a tiež dlhú výdrž batérie na jedno nabitie.

V iPhone 13 sa nachádza v prvom rade veľký 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením, jasom a tiež ochranou Ceramic Shield. Rovnako je tu aj zmenšený výrez pre Face ID, vďaka čomu získate väčšiu plochu obrazovky. O výkon sa stará moderný 5 nm čip A15 Bionic, ktorý vám zabezpečí softvérovú podporu ešte minimálne na tri roky a poskytne optimálny výkon pri akejkoľvek úlohe, ktorou svoj iPhone 13 zaneprázdnite.

No a koľko tento model vlastne stojí? To je na tom to najlepšie. Zariadenie sa v čase uvedenia na trh predávalo ako nové za 899 €, avšak dnes je situácia iná. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite za 627 €, čo je absolútne fantastická cena. Na iPhone 13 je krásne najmä to, že jeho nástupca iPhone 14 nepriniesol takmer žiadne inovácie. Technicky tak ide na 95 % o ten istý smartfón a ak chcete ušetriť, je to skvelý spôsob, ako na to.

Pri iPhone 13 vás potom poteší aj mimoriadne kvalitný zadný fotoaparát. Ten má dve 12 Mpx šošovky (širokouhlá a ultraširokouhlá) a rovnako disponuje aj optickou stabilizáciou snímača, vďaka čomu sa vám s ním bude dariť natáčať extrémne stabilizované 4K 60 FPS video. Mnoho konkurentov sa na to do dnešných dní nechytá. Aby toho nebolo málo, iPhone 13 podporuje aj spomalené zábery pri 1080p (240 FPS) a samozrejme v ňom nechýbajú ani rôzne režimy, ako ten portrétny či nočný.

Budúceho majiteľa tiež poteší odolnosť voči vode v rámci normy IP68, alebo aj fakt, že v iPhone 13 sa nachádza relatívne veľký, až 3 095 mAh akumulátor, vďaka čomu vám na jedno nabitie vydrží pokojne aj zo dva dni. Nabíjanie potom môže byť buď káblové, bezdrôtové, alebo cez systém MagSafe. Pokiaľ sa vám teda iPhone 13 pozdáva, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať za 613 €. Z nášho pohľadu ide o model, nad ktorým sa stále oplatí porozmýšľať, no rozhodnutie samozrejme nechávame na vás.

iPhone 13 Slovensko
Zdroj: Unsplash / Sahej Brar / Douglas Mendes (úprava redakcie)

Do pozornosti ešte dávame, že na Loopi.sk kúpite pre iPhone 13 aj špičkové silikónové kryty s plastovou výstuhou, podporou MagSafe pripojenia, semišovou výstelkou a ochranou tlačidiel či fotoaparátov. Po zadaní kódu „svetapple20“ dostanete na celý svoj nákup 20 % zľavu.

Prečítajte si tiež  Apple môže byť prvou spoločnosťou, ktorá začne vo veľkom používať 3 nm čipy. Intel má totiž problémy
Silikónový obal od Loopi
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -