Hoci je pravda, že spoločnosť Apple vyrába relatívne drahé technologické produkty, nákup týchto zariadení sa vďaka pokročilým technológiám oplatí aj roky po ich predstavení. Pekným príkladom je iPhone 13, ktorý stále nezostarol a teraz ho kúpite za extrémne výhodnú cenu. Poslúži vám ešte poriadne dlhú dobu.

iPhone 13 disponuje štandardne 6,1″ OLED displejom s vysokým rozlíšením a ochranou Ceramic Shield. V jeho vrchnej časti sa nachádza zmenšený výrez pre Face ID a telo je vyrobené z kombinácie hliníka a skla. iPhone 13 sa tiež spolieha na moderný procesor A15 Bionic (5 nm), ktorý mal aj jeho nástupca iPhone 14 a disponuje mnohými špičkovými technológiami, vrátane odolnosti voči vode v rámci normy IP68.

Čo sa týka ceny, zariadenie sa v čase uvedenia na trh predávalo za 899 €, no to je dnes už dávna minulosť. Keďže nejde o horúcu novinku, ale o stále veľmi dobrý smartfón, iPhone 13 kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 617 €. Za vstup do sveta Apple, alebo inováciu za novší model je to veľmi dobrá cena. Nezabúdajte tiež, že zariadenie si bude veľmi dobre držať svoju hodnotu aj pri následnom predaji, ku ktorému môže dôjsť o 2 roky.

iPhone 13
Zdroj: YouTube / Cambo Report / HUDAKOV (úprava redakcie)

Veľkou výhodou iPhonu 13 je jeho zadná kamera. Šošovky sú umiestnené diagonálne a nie je to žiadna náhoda. Zariadenie vďaka tomu disponuje špičkovou stabilizáciou senzorov, ktorú oceníte pri fotení na 12 Mpx objektív (širokouhlý alebo ultra-širokouhlý), prípadne pri natáčaní 4K videa pri 60 FPS, respektíve spomaleného Full HD videa pri 240 FPS. Zariadenie má tiež portrétny, nočný či filmový režim. Tvorcovia internetového obsahu si s ním vďaka tomu užijú veľa zábavy.

Samozrejmosťou je aj veľká 3 095 mAh, ktorá má v kombinácii s úsporným 5 nm procesorom špičkovú výdrž na jednou nabitie. To môže prebiehať zrýchlene cez káble, alebo MagSafe a rovnako sa dá iPhone 13 nabíjať aj bezdrôtovo. Z nášho pohľadu teda ide o špičkovú kombináciu príjemného s užitočným. A keďže sa dá iPhone 13 kúpite po kliknutí na tento odkaz už za 617 €, nad jeho nákupom by ste nemali dlho uvažovať. Môže to byť aj perfektný tip na vianočný darček, no rozhodnutie radšej necháme na vás.

Do pozornosti ešte dávame, že na Loopi.sk kúpite pre iPhone 13 aj špičkové silikónové kryty s plastovou výstuhou, podporou MagSafe pripojenia, semišovou výstelkou a ochranou tlačidiel či fotoaparátov. Po zadaní kódu „svetapple20“ dostanete na celý svoj nákup 20 % zľavu.

Prečítajte si tiež  Koronavírus sa podpísal aj na predajoch iPhonu. Pozrite sa o koľko medziročne klesli.
Silikónový obal od Loopi
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -