Od spustenia predaja nových modelov iPhonov z rady 13 neprešiel ešte ani celý týždeň, no telefóny si už vyslúžili niekoľko prvenstiev na trhu. Napriek tomu, že sme sa nedočkali veľkého posunu v porovnaní s minuloročnou generáciou, jablkové telefóny žnú aplauz najmä vo verziách Pro a Pro Max.

Prečítajte si tiež  Reddit prichádza s novými funkciami pre iOS aplikáciu

Práve najväčší predstaviteľ vlajkovej lode Apple podľa mnohých disponuje najlepšou obrazovkou, akú medzi mobilnými telefónmi môžete nájsť. Portál Display Mates opisuje implementáciu nového ProMotion displeja ako revolučný krok a novému iPhonu 13 Pro Max udelilo úžasnú známku A+.

- Reklama -

Rovnaké ocenenie si Apple uchmatlo aj minulý rok, vďaka iPhonu 12 Pro Max. Nová obrazovka je samozrejme ešte o niečo lepšia, preto bol pochopiteľne doterajší kráľ zosadený a nahradený novým modelom.

Nová OLED obrazovka disponuje okrem technológie ProMotion s obnovovacou frekvenciou 120Hz aj starou známou funkciou True Tone, rozhraním Wide Color, haptickou odozvou a takisto aj posunom v oblasti svietivosti, jasu a kontrastu. Ukážková kalibrácia 6.7-palcového displeja o rozlíšení 2778×1284 pixelov poskytuje plynulý obraz či už pri náročnejších komplexnejších úlohách alebo pri jednoduchom scrollovaní na webe.

Prečítajte si tiež  Recenzia: TV Program pre Slovensko

Vylepšenia sa samozrejme dočkali aj ostatné čerstvo uvedené modely, no koruny sa chopil práve iPhone 13 Pro Max. Ako vnímate nové modely vy? Podarilo sa vám uchmatnúť si jeden z nových jablkových telefónov alebo nemáte tento rok v pláne kúpu nového zariadenia? Podeľte sa s nami o názor v komentároch.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -