Keď spoločnosť Apple predstavila iPhone 14, toto zariadenie okamžite zaznamenalo úspech po celom svete. Netreba sa preto čudovať, že samotný výraz „iPhone 14“ zaznamenal extrémnu popularitu aj vo vyhľadávači Google. Globálne si udržal fantastickú ôsmu priečku.

„iPhone 14“ mal pri tom pomerne silnú konkurenciu, nakoľko ho dokázalo prekonať len niekoľko ďalších výrazov, ktoré súviseli s dôležitými udalosťami. Spomeňme napríklad úmrtie kráľovnej Alžbety II, Ukrajina, Majstrovstvá sveta vo futbale ale aj Wordle.

Toto zaujímavé zistenie spoločnosť Google zverejnila vo svojej každoročnej publikácii s názvom „Rok vo vyhľadávaní„. Vyskytujú sa v nej najpopulárnejšie výrazy v rôznych kategóriach, ktorých súčasťou sú správy, osobnosti, filmy a tak ďalej…

Nie len „iPhone 14“

iPhone 14 Pro
Zdroj: PhoneArena

Samotné vyhľadávanie pocítilo zásadný rozmach v septembri 2022, keď prišiel na trh iPhone 14, ktorý dnes zoženiete najlacnejšie tu a iPhone 14 Pro, ktorý sa dá zase výhodne kúpiť u týchto predajcov.

Ľudia okrem samotného výrazu „iPhone 14“ vo veľkom vyhľadávali aj pojem „Dynamic Island“ – nový interaktívny ostrovček v používateľskom rozhraní iPhonu 14 Pro či napríklad pojem „Deep Purple“ – nová farba, v ktorej prišiel iPhone 14 Pro.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz

Môže ťa zaujímať
- Reklama -