iPhone 14 Pro je mnohými považovaný za jeden z najlepších smartfónov súčasnosti a niet sa čomu čudovať. Má najvýkonnejší mobilný procesor na svete A16 Bionic, tri mimoriadne kvalitné fotoaparáty so skoro dokonalým videom a v neposlednom rade OLED Always-on Retina displej so živými farbami a prvkom Dynamic Island v jeho vrchnej časti. Toto zariadenie môžete teraz získať v zaujímavých cenových zvýhodneniach.

Spoločnosť Apple mala ešte pred pár mesiacmi problémy s obrovským dopytom a zákazníci na svoj iPhone 14 Pro čakali aj niekoľko mesiacov. Situácia sa však postupne ustálila a samotní autorizovaní predajcovia predávajú tento smartfón v príjemných zľavách, vďaka ktorým sa konečne oplatí.

Aby sme boli presnejší, v čase uvedenia na trh stál iPhone 14 Pro až 1 299 € čo je skutočne prestrelená čiastka. Dnes je však k dispozícii u mnohých predajcov za 1 189 € a po kliknutí na tento odkaz ho dokonca môžete kúpiť už od 1 046 €. V peňaženke vám teda zostane o 253 € viac v porovnaní s tým, keby ste ho kupovali v septembri 2022.

iPhone 14 pro
Zdroj: YouTube / Kyle Erickson

Nezabúdajme, že telefón má aj veľký 3 200 mAh akumulátor s ktorým bez problémov zvládne 1 – 2 dni na jedno nabitie pri aktívnom používaní. Rovnako tak má aj nádherný hranatý dizajn, ktorý je vypracovaný z nehrdzavejúcej ocele a matného skla, na ktorom sa nedržia odtlačky. V neposlednom rade obsahuje aj technológie ako detekcia autonehody či satelitné volania (táto funkcia zatiaľ na Slovensku nie je dostupná).

Každopádne, ak nad týmto zariadením čo i len trochu uvažujete, určite máte naše odporúčanie. Sami využívame iPhone 14 Pro a iPhone 14 Pro Max v redakcii a po niekoľkých mesiacoch si ho nevieme vynachváliť. Je rýchly, funguje absolútne bez zaváhania a vďaka extrémnemu výkonu bude dostávať najnovšie softvérové aktualizácie ešte niekoľko dlhých rokov. Za nás teda určite áno.

A ak by ste chceli väčší iPhone 14 Pro Max, aj tento model sa dá získať lacnejšie. Zatiaľ čo jeho bežná cena štartovala na úrovni 1 449 €, postupne klesla na 1 339 € či dokonca 1 175 €, čo si môžete overiť tu. Na zariadení teda hravo ušetríte cez 270 €…

Nezabudnite na ekologický alebo transparentný kryt od Loopi

Loopi Bio Case
Zdroj: Loopi

A keď už si svoj nový iPhone 14 Pro / 14 Pro Max kúpite, prípadne vlastníte aj iný starší model, nezabudnite si ho ochrániť pomocou kompatibilných obalov od Loopi.sk. V ponuke nájdete ekologické kryty vyrobené zo pšeničnej slamy, ktoré pôsobia ako klasické silikónovú puzdra, no keď vám doslúžia, dajú sa dať do kompostu a po čase sa sami biologicky rozložia. Ich cena je len 9,99 € – 12,99 € v závislosti od modelu.

Prečítajte si tiež  AKTUÁLNE: eSIM pre Apple Watch na Slovensku spustili dvaja operátori (návod na aktiváciu)

Na Loopi však nájdete aj transparentné kryty, ktoré sú vyrobené z kombinácie silikónu a plastu. Použité tu boli kvalitné materiály a výrobné postupy, vďaka ktorým tieto kryty nie len dokonalo ochránia vaše zariadenie ale sú aj veľmi odolné voči žltnutiu. Ich cena je 14,99 € pričom v ponuke nájdete aj verziu s podporou bezdrôtového MagSafe nabíjania, ktorá sa predáva za 19,99 €. Dostupná je pre iPhone 12 a všetky novšie modely (s výnimkou iPhonu SE 3. generácie, ktorý MagSafe nepodporuje).

Loopi Transparent Case
Zdroj: Loopi

Na záver Loopi predáva aj kryty vyrobené z tekutého silikónu, ktorých súčasťou je vnútorná plastová konštrukcia. Tá celé puzdro spevňuje a vaše zariadenie ešte viac ochráni pred tvrdými pádmi alebo inými nehodami. Vo vnútri obalu je mäkčená plastová výstelka a tiež séria magnetov, vďaka ktorým je možné používať MagSafe systém dokonca aj s animáciou. Cena tohto krytu je 24,99 € a ide o to najlepšie, čo na Loopi zoženiete. V súčasnosti je k dispozícii pre každý iPhone 12 a iPhone 13 v mnohých farebných prevedeniach.

Loopi silicone case pre iPhone
Zdroj: Loopi

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -