Je všeobecne známe, že iPhone od spoločnosti Apple ponúka jednu z najlepších kamier v smartfónoch. Pokiaľ sa dostane toto zariadenie do rúk profesionála a navyše je to na peknom mieste, vzniknúť môžu pôsobivé zábery. Presvedčiť sa o tom viete aj vy sami, a to vďaka dnešnému videu od šikovného Denisa Barbasa. Ten vzal svoj iPhone 14 Pro Max, ktorý kúpite od 1 291 € do Benátok, aby ich zachytil v plnej kráse. A jednoznačne sa mu to podarilo.

Aj tento článok vznikol vďaka e-shopu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné kryty pre váš iPhone ale aj iné Apple produkty. Vybavenie objednávky je veľmi rýchle a platiť môžete samozrejme aj cez Apple Pay (reklama)

Na natáčanie tohto nádherného talianskeho mesta použil režim Cinematic, ktorý z času na čas doplnil o fotografie zachytené v ProRAW móde s rozlíšení 48 megapixelov.

Celé video je neuveriteľne kvalitné, dynamické a samozrejme aj dobre zostrihané. Veľakrát pri ňom nebudete veriť, že ho niekto natočil práve na iPhone, ktorý vytiahol zo svojho vrecka.

Hoci sa smartfón z logických dôvodov stále nedokáže vyrovnať profesionálnym kamerám alebo zrkadlovkám za tisíce eur, dôležité je zdôrazniť, že sa ku ním aspoň približuje. Aj bežný človek s trochou skúseností a talentu vďaka tomu dokáže natočiť krátke filmy, ktoré pôsobia, ako by vznikli na profesionálnu kameru.

Pozrite si video pod týmto odstavcom a dajte nám vedieť do komentára, ako sa vám páčilo. My ešte doplníme, že rovnaké schopnosti, ako iPhone 14 Pro Max má aj lacnejší model iPhone 14 Pro, ktorý kúpite od 1 148 €. Ceny oboch zariadení v uplynulom mesiaci klesli o približne 150 €.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -