Určite vám neuniklo, že spoločnosť Apple pred pár dňami oficiálne predstavila iPhone 14 a iPhone 14 Plus v novom žltom vyhotovení. Ide o snahu zo strany technologického giganta, pomocou ktorej chce oživiť svoju ponuku za pomoci pestrej jarnej farby. A my musíme povedať, že sa jej to podarilo na výbornú.

Zariadeniu žltá farba veľmi pristane a určite osloví zákazníkov, ktorí si kúpia iPhone 14 a iPhone 14 Plus práve v tomto vyhotovení. Len tak mimochodom, obe zariadenia sú momentálne na Slovensku vo veľkých cenových zvýhodneniach. iPhone 14, ktorý sa pôvodne predával za 999 € zoženiete po kliknutí na tento odkaz od 768 € a iPhone 14 Plus, ktorý sa predával od 1 149 € sa dá kúpiť od 916 €. V oboch prípadoch ušetríte stovky eur.

Práve nová žltá farba by ale mala byť v porovnaní s ostatnými variantmi o málo drahšia, keďže ide o úplnú novinku. Rovnako tak platí, že jej dostupnosť môže byť v najbližších dňoch až týždňoch na Slovensku slabšia no všetko sa to v priebehu krátkeho času ustáli.

Pokiaľ vás zaujal žltý iPhone 14 a iPhone 14 Plus, môžete sa pozrieť na to, ako táto farba vyzerá „naživo“ za pomoci videí od YouTuberov, ktorí si ho už mali tú česť vyskúšať. Dajte nám vedieť do komentára, čo hovoríte na tento odtieň vy.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Porovnanie iPhone 6 vs. iPhone 5S
Môže ťa zaujímať
- Reklama -