Spoločnosť Apple predstavila v roku 2022 iPhone 14 Pro Max, ktorý ponúka množstvo užitočných technológií, medzi ktoré patrí najvýkonnejší procesor na svete A16 Bionic či jeden z najlepších displejov alebo fotoaparátov spomedzi všetkých ostatných konkurentov. Toto zariadenie bolo dokonca na veľtrhu MWC 2023 v Barcelone označené za najlepší smartfón súčasnosti. Zďaleka by sme ho ale nemohli označiť za ten najlacnejší.

Ako iste viete, spoločnosť Apple si necháva za svoje technológie veľmi rada zaplatiť. Aj to je dôvod, prečo sa iPhone 14 Pro Max predáva najlacnejšie od 1 449 € a v prípade najdrahších verzií cena prekonáva dvojtisícovú hranicu. Keďže je však v predaji už nejaký ten piatok, zariadenie zoženiete po kliknutí na tento odkaz už od 1 215 €. Na jeho nákupe teda ušetríte krásnych 234 € a dostanete hardvér, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky.

Hovoríme však len o základnej 128 GB verzii, ktorá nemusí vyhovovať každému. Medzi ľuďmi je oveľa viac preferovaná väčšia, 256 GB verzia, za ktorú si ale spoločnosť Apple necháva patrične zaplatiť. Jej bežná cena je až 1 579 €, čo môže potencionálnych záujemcov odradiť. Po kliknutí na tent odkaz však zariadenie zoženiete od 1 366 €, vďaka čomu ušetríte príjemných 213 €. Aj to teda stojí za zváženie.

iPhone 14 Pro Max
Zdroj: SvetApple

Napokon nám nedá nespomenúť, že nie len iPhone 14 Pro Max ale aj menší iPhone 14 Pro je vo veľmi zaujímavom cenovom zvýhodnení. Tento smartfón so 6,1″ displejom sa v čase uvedenia na trh predával za 1 299 €. Ak si ale pozriete ponuky na tomto odkaze, ceny začínajú už na hranici 1 090 €. Aj v tomto smere teda ušetríte krásnych 209 € a najlepšie telefóny na svete kúpite lacnejšie, ako niektorých ich konkurentov.

Netreba zabúdať, že iPhone 14 Pro / 14 Pro Max má k dispozícii napríklad aj satelitné volania (hoci v súčasnosti nefungujú na Slovensku) či detekciu autonehody. Zariadenia tiež ponúkajú softvérovú podporu aspoň na 5-6 rokov a natáčajú neuveriteľne kvalitné video, s prakticky dokonalou stabilizáciou obrazu.

Nezabudnite na kvalitný kryt. Na Loopi ho kúpite lacno

Loopi banner reklama
REKLAMA

A ak by ste chceli na svoj nový iPhone kvalitný ekologický kryt, ktorý je vyrobený zo pšeničného plastu, pripravte si 9,99 € na stránke Loopi.sk. V ponuke je aj tradičný transparentný kryt za 14,99 €, ktorý patrí medzi najpredávanejšie produkty či tento istý kryt, ktorý je obohatený aj o MagSafe systém. Jeho cena je 19,99 €.

Prečítajte si tiež  Apple si pripravilo easter egg pre všetkých svojich fanúšikov!

Veľkou výhodou nákupu na Loopi je, že zákazník môže zaplatiť nielen kartou, ale aj cez Apple Pay. Celý proces je vďaka tomu veľmi rýchly a hlavne bezpečný.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -