Keď spoločnosť Apple predstavila iPhone 14 Pro Max, jeho majitelia sa tešili z príjemného prvenstva. Zariadenie malo podľa odborníkov najlepší displej na svete. Ako sa však ukázalo, radosť netrvala príliš dlho. Smartfón HONOR Magic5 Pro je totiž v tejto oblasti novým kráľom a aby toho nebolo málo, prvé miesto obsadil aj v rebríčku fotoaparátov. Hodnotenie mu udelili priamo experti zo spoločnosti DXOMARK. Téme sa venoval portál Prnewswire.

Zatiaľ čo iPhone 14 Pro Max dosiahol v rebríčku skóre 146 bodov, čím sa dostal na piate miesto a Samsung Galaxy S23 Ultra „len“ 140 bodov (12. miesto), prvému miestu dnes kraľuje vyššie spomenutý HONOR Magic5 Pro s celkovým počtom bodov 152.

Odborníci pri ňom hodnotili kľúčové vlastnosti, akými sú kvalita výsledných záberov, bokeh efektu, zoomu, videa a ďalších. Podľa ich finálneho verdiktu nemá dnes HONOR Magic5 Pro vo svete konkurenciu.


Tento článok vznikol aj vďaka internetovému obchodu Loopi.sk, kde nájdete kvalitné Apple príslušenstvo pre iPhone, Apple Watch, Mac, AirPods, AirTag a veľa ďalších. Na e-shope nájdete široký sortiment produktov v rôznych farbách a prevedeniach skladom, ktoré sú expedované do 24 hodín od zadania objednávky. Taktiež môžete zaplatiť veľmi jednoducho kartou ale aj cez Apple Pay, čo vám ponúkne vysokú bezpečnosť a tiež komfort.

LOOPI
REKLAMA

Aby toho nebolo málo, čínska značka dopadla podobne aj pri vyššie spomínanom teste displeja. Ten dosiahol skóre až 151 bodov, čím z trónu zosadil doterajšieho lídra, iPhone 14 Pro Max od spoločnosti Apple.

Ten si na svoje konto po teste pripísal „len“ 149 bodov a dnes je druhý. Samsung Galaxy S23 Ultra dosiahol 148 bodov skončil štvrtý. DXOMARK aj v tomto prípade skúmalo viaceré aspekty displeja, ako jeho jas, presnosť farieb, rozlíšenie, dotyk, prehrávanie videa a ďalšie. Vo všetkých smeroch dopadol HONOR Magic5 Pro najlepšie.

Honor chce byť novátorom

„Teší nás, že naša najnovšia vlajková loď dosiahla prvé miesto v hodnotení fotoaparátov a displejov smartfónov nezávislými výskumníkmi v DXOMARK, čo svedčí o sile a schopnostiach nášho R&D tímu,“ povedal George Zhao, generálny riaditeľ spoločnosti HONOR Device Co, Ltd.

„Tento úspech je pre nás len začiatkom, keďže sa tešíme na ešte fantastickejšie objavy v technológii fotoaparátov a displejov smartfónov.“ doplnil v oficiálnom vyhlásení. 

Do budúcnosti teda pôjde o silného konkurenta nielen pre spoločnosť Apple, ale hlavne Samsung, Google a ďalšie značky s operačným systémom Android. Dajte nám vedieť do komentára, či vás nový HONOR Magic5 Pro zaujal. Sme zvedaví na všetky vaše postrehy a názory.

Prečítajte si tiež  Vieme aké produkty nám spoločnosť Apple predstaví už 8. marca 2022. Budú minimálne tri

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -