Azda nám dáte za pravdu, keď napíšeme, že iPhone 15 od spoločnosti Apple sa mimoriadne vydaril. Toto zariadenie disponuje moderným dizajnom, špičkovým výkonom a kvalitnými fotoaparátmi s možnosťou natáčania mimoriadne dobre stabilizovaného videa. Teraz ho navyše môžete získať za extrémne výhodnú cenu. Ocení to každý.

iPhone 15 dostal do vienka 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením a tiež prvkom Dynamic Island. Obrazovku chráni špeciálna úprava Ceramic Shield a aby toho nebolo málo, osadená je v odolnom hliníkovom ráme, vďaka ktorému je iPhone 15 veľmi pevný a tiež pôsobí dostatočne prémiovo. Nemôžeme zabudnúť ani na odolnosť voči vode v rámci normy IP68 či prítomnosť veľmi výkonného procesora 16 Bionic spolu so 6 GB RAM. Vďaka nemu telefón nevytrápia žiadne aplikácie a tešiť sa môžete aj na približne päťročnú softvérovú podporu iOS.

No a cena? iPhone 15 v roku 2023 paradoxne zlacnel. V čase uvedenia na trh sa nepredával za 999 € tak, ako jeho predchodca iPhone 14, ale Apple od zákazníkov na Slovensku pýtal „iba“ 949 €. Teraz je však situácia úplne iná. Po kliknutí na tento odkaz kúpite nový iPhone 15 už za 708 €, vďaka čomu na jeho nákupe pomerne výrazne ušetríte. Je to ponuka, ktorú by bola veľká škoda nevyužiť najmä v tomto čase, kedy je smartfón stále relatívne čerstvo predstavený.

iPhone 15 má aj perfektný kamerový systém. Vzadu sú dve šošovky. Tá hlavná má rozlíšenie až 48 Mpx a ultraširokouhlá 12 Mpx. Prostredníctvom nich vie iPhone 15 natáčať 4K video pri 60 FPS, ale aj spomalené 1080p video pri 240 FPS. Nechýba ani plno režimov, ako ten nočný, portrétny, filmový, akčný a podobne. Bežný zákazník bude tento fotoaparát skrátka milovať. Čerešničkou na torte je tiež to, že hoci iPhone 15 nemá teleobjektív, jeho hlavný snímač ponúka 2x optický zoom podobne, ako staršie „Pro“ modely, ktoré na to potrebovali samostatnú šošovku.

iPhone 15 má aj USB-C konektor a veľký akumulátor, s ktorým vám vydrží celý deň na jedno nabitie. Telefón je tiež vybavený rýchlym 5G pripojením a dokonca sa v niektorých krajinách dokáže napojiť aj na satelit a vyslať núdzové SOS, keď sa ocitnete v kritickej situácii. Taktiež má aj bezpečnostnú funkciu detekcie autonehody. Ak sa vám teda iPhone 15 páči, po kliknutí na tento odkaz ho môžete maž za 708 €. Z nášho pohľadu ide o kúpu, ktorú určite nebudete ľutovať.

Prečítajte si tiež  Unikli komponenty iPhonu 8!

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -