Od predstavenia nového modelového radu iPhone 15 nás delí ešte niekoľko mesiacov, no odhady týkajúce sa jednotlivých verzií neustále pribúdajú. Podľa známeho leakera, ktorý na Twitteri vystupuje pod prezývkou ShrimpApplePro budú mať modely iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max ešte tenšie rámčeky okolo displeja. Tento dizajn preberú vďaka technológii hodiniek Apple Watch Series 7 a novších.

Modely iPhone 15 Pro a 15 Pro Max by mali okrem toho privítať ďalšieho prémiového člena ponuky a to iPhone 15 Ultra. V prípade jeho oznámenia sa nový trend aplikuje aj na tento model. Podľa odhadov budú rámčeky na všetkých modeloch iPhone 15 zakrivené, no v prípade ich šírky sa dočkáme rozdielnych parametrov.

iPhone 15 Ultra
Zdroj: Twitter / Jonas Daehnert

Leaker ShrimpApplePro v minulosti presne predpovedal príchod dizajnu Dynamic Island na modeloch iPhone 14 Pro alebo príchod nových MacBookov Pro s novým dizajnom. Ako to však býva pri odhadoch a fámach, v konečnom dôsledku môže byť všetko inak.

Na záver len chceme pripomenúť, že v rámci SvetApple sme spustili bazár, ktorý sa už pomaly napĺňa inzerátmi. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz. Potrvá vám to sotva niekoľko sekúnd a zároveň máte šancu, že váš inzerát budeme zdieľať na našich sociálnych sieťach. Sleduje nás dokopy viac ako 40 000 ľudí. Tak na čo ešte čakáte?

Instagram Banner

Prečítajte si tiež  5 aplikácií, ktoré dnes stiahneš zadarmo. (9.8.2019)
Môže ťa zaujímať
- Reklama -