iPhone 15 Pro je aktuálne jeden z najlepších smartfónov na svete. Zariadenie, ktoré bolo predstavené len pomerne nedávno má moderný dizajn s titánovým rámom, extrémne výkonný procesor A17 Pro či špičkový fotoaparát aj kamerový systém. Ak si ho chcete zaobstarať, teraz ho môžete získať za mimoriadne výhodnú cenu. Ľutovať to nebudete ani chvíľu.

Apple vybavil iPhone 15 Pro 6,1″ OLED Retina displejom s vysokým rozlíšením, funkciou Always-on a ProMotion (až 120 Hz obnovovacia frekvencia). Okrem toho ho pred rozbitím chráni špeciálna úprava Ceramic Shield a v interaktívnom prvku Dynamic Island je ukrytá aj predná kamera či snímače pre systém skenovania tváre Face ID. iPhone 15 Pro sa však môže pochváliť aj čipom s konzolovým výkonom. Procesor A17 Pro je vyrábaný 3 nm procesom a ponúka 6 jadrové CPU s GPU, až 8 GB RAM či hardvérový Ray Tracing. Toto všetko budete nosiť vo vrecku.

No a cena? To je tá najlepšia časť. iPhone 15 Pro je špičkový smartfón, ktorý má aj svoju špičkovú cenu. Zatiaľ čo predošlý iPhone 14 Pro Apple predával za 1 299 €, novší model prekvapivo zlacnil na 1 199 €. Pokiaľ na ňom, ale chcete ešte viac ušetriť, po kliknutí na tento odkaz ho môžete mať len za 996 € u predajcu s výbornými recenziami. Je to teda ponuka, ktorú by bola obrovská škoda nevyužiť.

iPhone 15 Pro je jeden z najlepších smartfónov súčasnosti 

Pri výkone to samozrejme nekončí. Ako sme naznačili vyššie, iPhone 15 Pro má titánový rám a odolá vode v rámci normy IP68. Taktiež dostal USB-C konektor s podporou veľmi rýchleho prenosu dát a fanúšikov poteší aj dlhá výdrž batérie na jedno nabitie, ktorá sa môže dostať pri menej intenzívnom používaní aj na dva dni.

Samozrejmosťou je tiež trojica špičkových fotoaparátov. Hlavný snímač má 48 Mpx rozlíšenie a ultra-širokouhlý objektív s teleobjektívom zasa 12 Mpx. Do toho je tu aj 3D LiDAR skener či technológia Sensor-Shift 2, ktorá neuveriteľným spôsobom stabilizuje váš obraz. Používatelia sa tiež môžu tešiť na špičkové video s podporou 4K pri 60 FPS, alebo 1080p pri 240 FPS (spomalené zábery). Nechýbajú ani rôzne režimy, ako ten nočný, akčný, filmový, portrétny či možnosti zachytávania snímok do formátov ProRes, ProRAW či LOG.

Ak sa vám teda iPhone 15 Pro spolu so svojou technologickou výbavou páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite už za 996 €. Z nášho pohľadu ide o ponuku, ktorá sa najmä v tomto čase, kedy ide o stále relatívne nové zariadenie neodmieta. Rozhodnúť sa, ale musíte vy sami.

Prečítajte si tiež  Apple môže spôsobiť revolúciu v 5G modemoch už v roku 2023!

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -