iPhone 15 Pro Max je aktuálne jeden z najlepších a zároveň najpredávanejších smartfónov na svete. Môže za to jednak jeho prémiový dizajn s titánovou konštrukciou, ale hlavne výbava, ktorej súčasťou sú špičkové fotoaparáty, extrémne výkonný čip či dlhá výdrž batérie. iPhone 15 Pro Max teraz extrémne klesol na cene. Ak oň máte záujem, krásne ušetríte.

iPhone 15 Pro Max má jeden z najlepších OLED displejov súčasnosti. Okrem vysokého rozlíšenia či jasu až 2 000 nitov ponúka aj funkcie Always-on či Pro-Motion (120 Hz). Titánová konštrukcia zabezpečuje vysokú odolnosť a nízku váhu zariadenia, vďaka čomu sa pohodlnejšie používa. iPhone 15 Pro Max je certifikovaný normou IP68, takže mu neublíži voda a ponúka 3 nm čip A17 Pro so šesť jadrovým CPU aj GPU a 8 GB RAM. Vďaka hardvérovo akcelerovanému ray-tracingu si na vlajkovej lodi od Apple môžete zahrať konzolové tituly, ako napríklad Assassin’s Creed: Mirage či Resident Evil: Village.

No a cena? iPhone 15 Pro Max sa v čase uvedenia na trh predával za 1 449 €, pričom Apple už neponúka tento model v základnej 128 GB, ale až 256 GB verzii, čo je príjemný bonus. Každopádne, ak na ňom chcete ušetriť, teraz je ten správny čas na nákup. Po kliknutí na tento odkaz totiž iPhone 15 Pro Max kúpite len za 1 099 €, vďaka čomu výrazne ušetríte. Za jeden z najlepších telefónov na svete to znie veľmi lákavo.

iPhone 15 Pro Max
Zdroj: YouTube / The Tech Chap (snímka obrazovky)

iPhone 15 Pro Max má neuveriteľný kamerový systém. Starajú sa oň tri šošovky a snímače (hlavný 48 Mpx, ultra-širokouhlý 12 Mpx a teleobjektív 12 Mpx), ktoré vytvárajú nie len nádherné fotografie, ale aj videá. Telefón zvláda 4K pri 60 FPS, ale aj 1080p až pri 240 FPS a video stabilizuje na absolútne špičkovej úrovni vďaka technológii Sensor-Shift 2. Dovolíme si tvrdiť, že sa tomu žiaden konkurent nevyrovná.

Rovnako sú tu aj praktické režimy, ako ten portrétny, akčný, filmový alebo nočný a možnosť natáčať do formátov ProRes, LOG či v prípade fotografie fotiť do skoro bezstratového ProRAW. Profesionáli ocenia aj LiDAR skener.

Smartfón sa nabíja cez USB-C, no môžete využiť aj MagSafe, alebo bezdrôtový štandard Qi či Qi2. Výdrž batérie dosahuje približne jeden celý deň náročného používania, no telefón nemá problém zvládnuť pokojne aj dvojnásobok. iPhone 15 Pro Max je skrátka špičkový kus elektroniky, ktorý vám vydrží roky. Po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 1 099. Tak na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Xiaomi Watch S3 sú špičkové smart hodinky za rozumnú cenu. Vďaka zľave na nich ušetríte

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 900 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -