Spoločnosť Apple začala v posledných rokoch uplatňovať zaujímavú stratégiu, pomocou ktorej sa pokúša oživiť svoj posledný produktový rad iPhonov približne v polovici životného cyklu. Po prvýkrát sme sa s tým stretli pri 12, ktorý bol predstavený ešte v roku 2020 a v roku 2021 sa dočkal nového fialového prevedenia. S niečim podobným sa stretneme aj v roku 2024 pri iPhone 15 Pro / 15 Pro Max. Minimálne tak to tvrdí známy leaker Majin Bu.

Len pred pár hodinami sme vám priniesli informáciu o tom, že Apple potichu začal predávať Apple Watch Series 9 v novej červenej farbe. Pokiaľ si ju zaobstaráte, automaticky tým prispejete 1 $ na boj proti ochoreniu HIV / AIDS. A pokiaľ by ste očakávali, že okrem červených Apple Watch si budete môcť kúpiť aj červený iPhone 15 alebo iPhone 15 Pro, sklameme vás.

Pokiaľ by ho chcel Apple v takomto variante predstaviť, urobil by to práve pred pár dňami, keď zverejnil tlačovú správu, v ktorej mimo iného zdôraznil svoju dlhoročnú spoluprácu s organizáciou (RED).

Reklama: Využite zľavový kód „svetapple20“ a nakupujte na Loopi.sk všetko príslušenstvo pre Apple zariadenia s 20 % zľavou. Akcia platí aj na produkty, ktoré už sú zľavnené. Ušetriť teda môžete pomerne dosť peňazí. 

Vyskytuje sa tu preto otázka, aká môže byť ďalšia farba, v ktorej sa začne predávať iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max v prvej polovici roka 2024? Odpoveď vás pravdepodobne prekvapí, nakoľko samotný odtieň pôsobí až príliš pestro.

Zelený iPhone 15 Pro vám nemusí byť po chuti 

iPhone 15 Pro Green
Zdroj: X / Majin Bu

Majin Bu vo svojom príspevku na sociálnej sieti X ukázal aj rendery, ktoré vyobrazujú toto zariadenie v svetlo zelenej, či možno až trochu mentolovej farbe.

Samozrejme, nemali by sme nič proti, avšak tento odtieň sa z nášho pohľadu hodí skôr na dostupnejšie verzie iPhone 15 a iPhone 15 Plus.

iPhone 15 Pro a iPhone 15 Pro Max sú totiž prémiové verzie smartfónov, ktoré ak majú byť farebné, mali by mať aspoň tmavšie odtiene. Apple tento princíp (až na drobné výnimky) uplatňuje už niekoľko dlhých rokov.

iPhone 15 Pro Green
Zdroj: X / Majin Bu

Každopádne ako sa hovorí, 100 ľudí = 100 chutí. Kým niekomu sa zelená farba páčiť absolútne nemusí, iní môžu byť jej veľkí fanúšikovia. Pozrite si fotografie a sami zhodnoťte, do akej skupiny sa radíte vy.

Nezabudnite tiež na náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 600 inzerátov na rôzne Apple zariadenia. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Zabilo Apple iPhone SE pomocou iOS 13?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -