Spoločnosť Apple patrí medzi najväčších výrobcov mobilných zariadení na svete a nie je to náhoda. Jej špičkový hardvér prepojený s premysleným softvérom je skrátka návykový a ak si chcete kúpiť najnovší iPhone 15, po novom to už nie je ani veľmi nedostupné. Zariadenie sa totiž po cca pol roku predáva za extrémne výhodné ceny.

iPhone 15 má moderný hranatý dizajn a rám vyrobený z hliníku, ktorý je doplnený o matné zadné sklo, vďaka čomu zariadenie pôsobí veľmi prémiovo. Takisto je tu aj veľký 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením, jasom a tiež výrezom pre Dynamic Island. Nechýba ani ochrana obrazovky vďaka špeciálnej úprave Ceramic Shield. Čo však oceníte ešte viac je výkon. O ten sa stará 4 nm procesor A16 Bionic v spolupráci so 6 GB RAM. Telefón sa vďaka tomu neprehrieva ani pri náročnejších úlohách a je extrémne rýchly + stabilný.

Koľko však nový iPhone 15 stojí? Apple v roku 2023 znížil cenu zariadenia o 50 € na 949 € v porovnaní s predchodcom. Dobrou správou, ale je, že vy ho po kliknutí na tento odkaz kúpite už za 724 € u predajcu s výborným hodnotením. Nezabúdajte, že toto zariadenie je navrhnuté tak, aby vám vydržalo niekoľko rokov. Aj preto sa jeho nákup tak moc oplatí. S výmenou si nebudete robiť starosti poriadne dlhú dobu.

iPhone 15 vás poteší nielen svojim dizajnom, funkciami či výkonom, ale aj perfektnými fotoaparátmi. Ten 1x základný má až 48 Mpx snímač, pričom ponúka aj špeciálny 24 Mpx režim, s ktorým budú vaše zábery stále dostatočne kvalitné, no nie tak náročné na úložisko. Telefón má aj 2x optický zoom (rovnako, ako iPhone 12 Pro), hoci nemá teleobjektív. Vďačí za to väčšiemu základnému snímaču. Okrem toho je tu aj 0,5x ultraširokouhlý objektív a množstvo režimov: filmový, portrétny, nočný, akčný atď. S iPhonom 15 si samozrejme užijete aj 4K video pri 60 FPS alebo spomalené 1080p zábery pri 240 FPS. Kreatívni používatelia to určite ocenia.

Napokon nesmieme zabudnúť na veľkú batériu, s ktorou vydrží iPhone 15 pokojne aj 1-2 dni na jedno nabitie (v závislosti od používania). Zmenou oproti predchodcom je prítomnosť USB-C konektora, no nechýba ani MagSafe či Qi nabíjanie. Ak sa vám teda tento model páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite od 724 €. Cena sa však môže kedykoľvek zmeniť a tak platí, že kto skôr príde, ten skôr berie. Na čo ešte čakáte?

Prečítajte si tiež  Blíži sa katastrofa. O iPhone 15 bude nečakane nízky záujem

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Môže ťa zaujímať
- Reklama -