Dlho sa spoločnosti Apple nepodarilo vytvoriť tak dobrý smartfón, akým je základný iPhone 15. Tento model má takmer všetko, čo od neho bežný človek potrebuje a disponuje aj moderným dizajnom. Aktuálne si ho môžete kúpiť za extrémne výhodné ceny, no nie je to jediný dôvod, prečo sa tak oplatí.

iPhone 15 je totiž približne v polovici svojho životného cyklu, čo znamená, že ešte stále si ho budete môcť pomerne dlho užívať ako absolútne najmodernejší hardvér, aký má Apple v ponuke. Navyše ponúka aj solídny čip A16 Bionic so 6 GB RAM, ktorý disponuje extrémnym výkonom a tiež vysokou energetickou úspornosťou. V iPhone 15 nájdete aj 6,1″ OLED displej s vysokým rozlíšením či jasom a úpravou Ceramic Shield. V jeho vrchnej časti sa potom nachádza populárny Dynamic Island. Čo viac si môže bežný zákazník priať?

Snáď už iba výhodnú cenu. Tento smartfón štartoval v čase uvedenie na trh na našom trhu na sume 949 €, no dnes ho viete získať výrazne výhodnejšie. iPhone 15 totiž po kliknutí na tento odkaz kúpite už za 735 €, čo je absolútne vynikajúca ponuka. Netreba pri tom zabúdať, že ide o zariadenie, ktoré vám zvládne fungovať niekoľko dlhých rokov bez nutnosti výmeny a problém mu nebudú robiť ani najnovšie aktualizácie operačného systému iOS.

iPhone 15
Zdroj: YouTube / Parikv99 / sree vighnesh (snímka obrazovky + úprava redakcie)

Navyše iPhone 15 má aj špičkové fotoaparáty. Toto zariadenie disponuje hlavným snímačom s rozlíšením 48 Mpx a ultraširokouhlým objektívom s rozlíšením 12 Mpx. Samozrejmosťou je optická stabilizácia snímačov či podpora pre 4K video alebo spomalené zábery. Nechýbajú ani rôzne režimy, ako ten portrétny, akčný, filmový či nočný. V neposlednom rade treba vyzdvihnúť fakt, že aj keď iPhone 15 nemá samostatný teleobjektív, jeho hlavný snímač ponúka 2x optický zoom.

Obrovskou výhodou je aj 5G pripojenie, odolnosť voči vode v rámci normy IP68 či USB-C konektor. Život vám môže zachrániť aj detekcia autonehody a v zahraničí núdzové SOS volanie cez satelit. iPhone 15 má na záver až 3 349 mAh akumulátor, vďaka čomu zvládne fungovať približne 1 – 2 dni na jedno nabitie. Ak sa vám teda tento smartfón páči, po kliknutí na tento odkaz ho kúpite len za 735 €. Z nášho pohľadu je to super produkt, ktorého výberom urobíte správne rozhodnutie. iPhone 15 jednoznačne odporúčame.

Hľadáte nové Apple zariadenie? Skontrolujte náš SvetApple bazár, v ktorom nájdete viac ako 1000 inzerátov na rôzne Apple produkty. Tie sem môžete pridať úplne zadarmo kliknutím na tento odkaz.

Prečítajte si tiež  Tak, ktorý sa vám páči viac?
Môže ťa zaujímať
- Reklama -