Zdá sa, že predošlé správy skutočne neklamali. iPhone SE 2 (iPhone 9), by mal byť podľa najnovších informácií od Jeffa Pu, vydaný v polovici tohto mesiaca. Vlajková loď s označením 12 môže prísť až októbri. Za omeškanie oboch modelov môžu cestovné obmedzenia súvisiace s koronavírusom.

iPhone SE 2 (iPhone 9) príde v polovici apríla a iPhone 12 až v októbri!

Ako sme už viackrát spomínali iPhone SE 2 mal byť predstavený začiatkom apríla. Vypuknutie koronavírusu však jeho vydanie posunulo o približne 2 týždne. Apple by ho malo podľa novších informácii ukázať už 15. apríla s tým, že 22. apríla sa dostane do predaja. Dnes túto teóriu potvrdil aj renomovaný analytik Jeff Pu. Ten predpokladá, že dostupný iPhone SE 2 (iPhone 9) bude v predaji už v polovici tohto mesiaca.

Čo sa týka vlajkových lodí tak tu to bude trochu komplikovanejšie. Vo svojej výskumnej správe uviedol, že produkcia 5,4″ a 6,1″ verzie môže byť predĺžená o 2 týždne oproti pôvodnému plánu. iPhone 12 Pro s 6,7″ a 6,1″ by mal teda meškať zhruba mesiac. To sa v konečnom dôsledku vraj postará o podobný jav, akého sme boli svedkami v roku 2018.

iPhone 12 môže prísť v septembri ale iba v podobe jeho dostupnejších verzii. Kto bude chcieť špičkové modely Pro, bude si musieť počkať až do októbra. V hre je tiež otázka, či to Apple rovno neposunie celé a nepredstaví všetky 4 nové zariadenia práve v desiatom mesiaci.

Uvidíme, ako to celé dopadne. Pokiaľ bude koronavírus spôsobovať problémy aj naďalej, omeškanie môže byť ešte väčšie. Niektorí experti sa dokonca domnievajú, že firma môže vynechať tohtoročné vlajkové lode. Z nášho pohľadu je to ale nepravdepodobné. Apple sa nebude chcieť pripraviť o zisk….

iPhone 12 by mal byť hotový vo fáze prototypu!
iPhone SE 2 (iPhone 9) príde v polovici apríla a iPhone 12 až v októbri!
Prečítajte si tiež  Skúšali ste upiecť iPhone ? Máme recept!
Môže ťa zaujímať
- Reklama -